Chcete ušetřit na dopravném? Nechte si vybrané zboží zavézt do vaší oblíbené prodejny. Pokud takto objednáte, neplatíte žádné dopravné.

Výhody tohoto způsobu doručení

Nemusíte řešit, zda zboží na konkrétní prodejně k dispozici je nebo není. My vám požadované produkty stáhneme třeba z několika našich prodejen či centrálního skladu, zkompletujeme a vše zavezeme na vámi vybranou prodejnu.

Tuto službu můžete využít a zboží si nechat zavést na jakoukoliv prodejnu Rock Point nebo naši partnerskou prodejnu Hannah či KEEN Concept Store, takže nabídka odběrných míst v rámci ČR je mnohem širší.

Jak to funguje

1. zkompletujeme vaše zboží
2. doručíme na vybranou prodejnu
3. odešleme vám zprávu e-mailem

Jakmile bude zboží z vaší objednávky na prodejně převzato a připraveno pro vás k odběru, pošleme e-mailem informaci. Poté si můžete kdykoliv během otevírací doby dané prodejny, přijít zásilku vyzvednout. Při vyzvednutí stačí sdělit vaše jméno a číslo objednávky, které vám přijde na e-mail uvedený v objednávce.

Zjistíte-li, že vám zboží nesedí tak, jak jste si představovali a prodejna bude mít k dispozici správnou velikost, je možné zboží ihned vyměnit. V případě vrácení zboží vám prodejna vystaví doklad o převzetí zboží a zásilku již nemusíte zasílat zpět na centrálu e-shopu. Peníze vám vrátíme z centrály e-shopu nejpozději do 14-ti dní viz. obchodní podmínky, není možné je vyplatit přímo na prodejně.

Přejeme, ať vám nové vybavení dobře slouží a zažijete s ním mnoho krásných (nejen) outdoorových zážitků.

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey