Osprey PackSizer získal ocenění ISPO AWARD 2015

2 min čtení 13. 02. 2015

Osprey PackSizer™ je první mobilní aplikace na světě, která na základě analýzy postavy doporučí ideální batoh pro vaše záda, cesty i pohodlí. Značka Osprey za tuto aplikaci získala různá ocenění včetně ceny na veletrhu ISPO 2015 v kategorii mobilní aplikace za nejvíce kreativní a inovativní projekt

Jak PackSizer™ funguje?

Spustíte aplikaci, vyfotíte svoji postavu, zadáte výšku a na displeji označíte horní i spodní část svých zad. Na základě těchto údajů vám pak mobil vybere batohy, které vašim zádům zaručeně padnou jako ulité. Výsledky si můžete prohlédnout přímo v aplikaci nebo si je nechat zaslat e-mailem. Kromě vynikající ergonomie, praktického uspořádání a ultraprodyšných materiálů vděčí batohy Osprey za svůj úspěch také nepolevujícímu úsilí myslet na všechny situace. Této tradici zůstal Osprey věrný i v případě aplikace Osprey PackSizer™. Hovoří anglicky, německy i francouzsky, přes klíčové slovo „Osprey PackSizer“ ji najdete na AppStore i GooglePlay a nezkušeným uživatelům mobilních vychytávek nabídne instruktážní video.

Stáhněte si:

 

 


Počet stažení aplikace v roce 2015 prolomil číslo 10 000 navzdory faktu, že byla aplikace představena teprve v březnu tohoto roku. Počet jejích uživatelů stoupá každým týdnem o další stovky.

Další outdoorové čtení

Závodní tempo, maximální výkon, perfektní souhra s výbavou...
Rychle a s lehkostí. Skialpová řada Blacklight je skvělý parťák pro ambiciózní skialpové nadšence ...
Ucelená řada Radical uspokojí všechny a přitom nedává prostor pro kompromis. Pro je tato řada tak úžasně univerzální...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey