Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Otestujte běžecké boty v okolí Liberce

Přijďte do naší Rock Point prodejny v libereckém OC Nisa a otestujte běžecké boty předních outdoorových značek. Půjčit si můžete modely značek Inov8, Dynafit, Hoka One One nebo novinky letošního jara od značek Brooks či ON Running.

Testování běžecké obuvi v Rock Point liberecké prodejně

18. - 20. června 2019

Boty si zapůjčíte a vyzkoušíte na svých oblíbených trasách. K zapůjčení postačí kartička Zóna nebo občanský průkaz. A kolik kilometrů si v botách dáte, je už jen na vás. Díky testování si uděláte jasno ve výběru běžeckých bot hned.

se slevou 20 % nakoupíte běžeckou obuv i oblečení

Navíc, během testovacích dní máte možnost nakoupit běžecký sortiment se slevou 20 %! Vyzkoušejte boty a nakoupit je můžete hned a se slevou.

S výběrem vám rádi poradíme a doporučíme vhodnou výbavu právě pro vaše běhání. Obsluhovat vás budou kolegové, kteří sami jsou nadšenými běžci a s touto aktivitou mají velmi dobré zkušenosti.

OTEVÍRACÍ DOBA A KONTAKTY PRODEJNY »

 

Rock Point Liberec OC Nisa
běhání v běžeckých botách Brooks

Těšíme se na vás,
tým prodejny

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Výdejní okénka běží dál...
Není vám životní prostředí lhostejné?  Podpořte lídry v boji za snížení negativních dopadů na přirodu: značky Patagonia, Ternua a Icebreaker nyní se slevou...