Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Otestujte běžeckou obuv i v chladném počasí

Potřebujte nové boty na zimní běh a nemůžete se rozhodnout jaké? Máte obavy, jestli vám budou vyhovovat? Jak se v nich budete při běhu cítit?

20. 11. - 30. 11. 2018 máte příležitost v ostravské  prodejně Rock Point ve Fóru Nová Karolina si zdarma boty vypůjčit a proběhnout si v nich svojí oblíbenou trasu v rámci RUNNING TEST DAYS .

Otestujte si běžeckou obuv na vlastní nohy. Zjistíte, jak se budou boty v mokrém a blátivém terénu chovat. Díky tomu, si usnadníte výběr a obuv si zakoupíte "na jistotu".

CO PRO VÁS MÁME PŘIPRAVENO?

  • připravené k testování máme běžecké boty značek Inov8, Dynafit a Hoka One One,
  • otestovat si budete moci i běžecké vesty Osprey a Raid Light,
  • každý kdo si vypůjčí boty k otestování je automaticky zařazený do tomboly o hodnotné ceny,
  • získáte slevu 20 % v rámci těchto dnů na nákup běžeckých bot, oblečení nebo doplňků.

 

Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet nové kolekce zimního běžeckého oblečení od značek  Dynafit, Crazy Idea, Inov8 a Craft. V nabídce obchodu máme také spoustu bežeckých doplňků od firem Nathan, Raid Light, Dynafit, Inov8 a dalších.

Rock Point Ostrava OC Nová Karolina

Ve stylové prodejně Nová Karolina najdete široký sortiment vybavení pro pobyt v přírodě, rodinným výletem počínaje a vysokohorskou turistikou konče. Nabízíme ucelené kolekce oblečení na hory i pro volný čas.

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Vybrané prodejny jsou pro vás otevřeny pro výdej osobních odběrů a rezervací...
Hledáme kolegu / kolegyni do naší prodejny...