Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Otestujte boty Garmont s podrážkami Vibram Megagrip

2 min čtení 12. 06. 2018

Vážení zákazníci,

hledáte vhodné boty na trek a turistiku? Takové, které nekloužou, ve kterých budou vaše túry bezpečnější? S podešví Vibram Megagrip získáte naprostou kontrolu nad každým vaším krokem. Přijďte si to prověřit na vlastní kůži!

jak testovat:

Na vybraných prodejnách si můžete sami otestovat podešev Vibram Megagrip  v podmínkách,  kdy se dobře uplatní její hlavní technologický benefit - kontrolovaný pomalý skluz na vlhké podložce. Jak to bude probíhat? Na prodejně si obujete testovací Garmont obuv a projdete se na nakloněné kamenné rampě, po které bude protékat voda. Vyzkoušejte si chování bot při výstupu i sestupu po mokrém terénu. Můžete pak porovnat se svou stávající obuví. 

Navíc, při pořízení jakékoliv nezlevněné Garmont obuvi získáte speciální akční slevu 20 %. Platí pouze během testovacích dní vždy na konkrétní prodejně.

Kde testovat:

 

16. 6. - 17. 6. 2018

Rock Point Ostrava, Nová Karolina

19. 6. - 20. 6. 2018

Rock Point Brno, Masarykova

22. 6. - 23. 6. 2018

Rock Point Praha, Letňany

24. 6. - 25. 6. 2018

Rock Point Praha, Arkády Pankrác

26. 6. 2018

Rock Point Praha, Perštýn

27. 6. - 28. 6. 2018

Rock Point Plzeň, Americká

29. 6. - 30. 6. 2018

Rock Point Horská výzva Krušné hory


Vibram Megagrip

PRO JAKÝKOLIV TERÉN, PRO JAKÉKOLIV PODMÍNKY
 

  • unikátní složení gumové směsi
  • extrémní přilnavost k různým povrchům (mokrém i suchém)
  • neklouže
     

Podešve vyrobené z gumové směsi VIBRAM MEGAGRIP nabízejí mimořádnou přilnavost a velmi dobrou  trvanlivost zejména v podmínkách, kdy uživatel musí během aktivity vstupovat na vlhké a ukloněné povrchy. Právě v těchto podmínkách je zásadním a u jiných směsí těžko dosažitelným benefitem kontrolovaný skluz, který omezuje riziko náhlého, nekontrolovaného uklouznutí a pádu. Tato směs nachází své uplatnění u mnoha typů různých podešví a dezénů. Ideální pro trekking, běh v terénu či mnoho dalších multisportovních aktivit.

V kolekci Garmont najdete na pultech Rock Point prodejen i eshopu široké množství modelů právě s podešví Vibram Megagrip. Pro ukázku vybíráme pár tipů, které by vás mohly zaujmout.
 

 

Rock Point 

Další outdoorové čtení

V prodejnách i eshopu pořídíte letní outdoor výbavu ve výprodeji až 50 %...

Letní výprodej outdoor výbavy

02. 08. 2021
2 min čtení
Aktuality
V prodejnách a na e-shopu Rock Point nabízíme špičkové péřové spací pytle, jejichž výroba probíhá přímo v Česku...
Vyberte si outdoor výbavu z e-shop kategorie "výprodej" a přidejte si k nákupu ještě extra 10% slevu. Již zlevněné si tak pořídíte ještě výhodněji...