Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Otestujte boty Garmont s podrážkami Vibram Megagrip

Vážení zákazníci,

hledáte vhodné boty na trek a turistiku? Takové, které nekloužou, ve kterých budou vaše túry bezpečnější? S podešví Vibram Megagrip získáte naprostou kontrolu nad každým vaším krokem. Přijďte si to prověřit na vlastní kůži!

jak testovat:

Na vybraných prodejnách si můžete sami otestovat podešev Vibram Megagrip  v podmínkách,  kdy se dobře uplatní její hlavní technologický benefit - kontrolovaný pomalý skluz na vlhké podložce. Jak to bude probíhat? Na prodejně si obujete testovací Garmont obuv a projdete se na nakloněné kamenné rampě, po které bude protékat voda. Vyzkoušejte si chování bot při výstupu i sestupu po mokrém terénu. Můžete pak porovnat se svou stávající obuví. 

Navíc, při pořízení jakékoliv nezlevněné Garmont obuvi získáte speciální akční slevu 20 %. Platí pouze během testovacích dní vždy na konkrétní prodejně.

Kde testovat:

 

16. 6. - 17. 6. 2018

Rock Point Ostrava, Nová Karolina

19. 6. - 20. 6. 2018

Rock Point Brno, Masarykova

22. 6. - 23. 6. 2018

Rock Point Praha, Letňany

24. 6. - 25. 6. 2018

Rock Point Praha, Arkády Pankrác

26. 6. 2018

Rock Point Praha, Perštýn

27. 6. - 28. 6. 2018

Rock Point Plzeň, Americká

29. 6. - 30. 6. 2018

Rock Point Horská výzva Krušné hory


Vibram Megagrip

PRO JAKÝKOLIV TERÉN, PRO JAKÉKOLIV PODMÍNKY
 

  • unikátní složení gumové směsi
  • extrémní přilnavost k různým povrchům (mokrém i suchém)
  • neklouže
     

Podešve vyrobené z gumové směsi VIBRAM MEGAGRIP nabízejí mimořádnou přilnavost a velmi dobrou  trvanlivost zejména v podmínkách, kdy uživatel musí během aktivity vstupovat na vlhké a ukloněné povrchy. Právě v těchto podmínkách je zásadním a u jiných směsí těžko dosažitelným benefitem kontrolovaný skluz, který omezuje riziko náhlého, nekontrolovaného uklouznutí a pádu. Tato směs nachází své uplatnění u mnoha typů různých podešví a dezénů. Ideální pro trekking, běh v terénu či mnoho dalších multisportovních aktivit.

V kolekci Garmont najdete na pultech Rock Point prodejen i eshopu široké množství modelů právě s podešví Vibram Megagrip. Pro ukázku vybíráme pár tipů, které by vás mohly zaujmout.
 

 

Rock Point 

Další outdoorové čtení

Právě teď můžete využít předsezónní výprodej...
Po rekonstrukci právě otevřeno. Navštivte nový Rock Point v pardubickém OC Atrium Palác. Přijďte okouknout mnohem větší prostory a využít 20% slev...
Na veletrhu ISPO jsme se zaměřili na značky vyznávající ekologické pojetí podnikání. Na co se můžete těšit v zimní sezóně 2019?