Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
Zobrazit pouze
Velikost, značky, parametry
  • Značka
  • Typ produktu
  • Vhodné pro aktivity
  • Typ připojení
  • Typ paliva
značka: Edelrid Zrušit všechny filtry
značka: Edelrid Zrušit všechny filtry
9 z 9 položek

Edelrid

vařič

KIRO ST

929 Kč
Doprava
zdarma

Edelrid

vařič

OPILIO

1 599 Kč

Edelrid

vařič

KIRO TI

1 249 Kč
-31 %

Edelrid

nádobí

ARDOR DUO NONSTICK

899 Kč 1 299 Kč
-20 %

Edelrid

miska

MULTIBOWL 0,6L

79 Kč 99 Kč
-27 %

Edelrid

nádobí

BENTO 270

399 Kč 549 Kč

Edelrid

stojánek

ATLAS

189 Kč
9 z 9 položek

Pokud plánujete delší pobyt v „divoké“ přírodě a budete se o sebe starat sami včetně vaření, potřebujete se vybavit nádobím. U nás naleznete vše, co by se vám při vaření v polních podmínkách mohlo hodit. Vytvořte si svoji malou přenosnou kuchyňku ze skladného nádobí a dalších praktických doplňků, na které se můžete jednoduše spolehnout.

 

Nabízíme vám spolehlivé vařiče, k nim voděodolné zapalovače a palivo, veškeré nerezové nebo plastové nádobí i klasický ešus včetně misek, příborů a nožů. Dostatečný pitný režim vám pomohou dodržet designové hrnečky či láhve. Pití i jídlo udržíte při původní teplotě v termoskách či termohrnkách.

 

I v přírodě si můžete dopřát trochu luxusu a víno si vychutnat ze skládacích skleniček nebo si připravit oblíbený šálek kávy s kávovarem od nás. Vyrážíte na expedici? Sáhněte po hotové cestovatelské lyofilizovaná stravě či energetických tyčinkách a nápojích, které nezaberou místo, ale dodají vám energii.