Pojďte na největší outdoorový festival OBZORY 2017

2 min čtení 03. 11. 2017

Největší český cestovatelsko-outdoorový festival už počtvrté představí letošní nejúspěšnější expedice v čele s osobnostmi jako je Freya Hoffmeister, Mára Holeček, Petr Horký nebo Petr Jan Juračka.

Podíváme se do zákulisí sportovních osobností Petra Vabrouška a současně i členů Rock Point Týmu: Peggy Marvanové a Edity Vopatové. Do světa 3D fotografie vás zavede další člen Rock Point Týmu, horolezec Honza Tráva a  nebude chybět jeskyňář Marek Audy.

 

Festival Obzory Peggy Marvanová
Festival Obzory - Honza Trávníček

 

  • Kdy: 11. - 12. listopadu 2017
  • Kde: Filozofická fakulta UK, Praha Nám. Jana Palacha 2 - mapa

 

Nenechte si ujít cestovatelské přednášky a workshopy vzniklé ve spolupráci s naší partnerskou značkou Hannah a přijďte si je poslechnout do Expedičního sálu Hannah - sál č. 200.

Např. o své zážitky z tříměsíčného putování po Novém Zélandu nebo dobrodružství z Bolivie se s vámi podělí další člen Rock Point Týmu: Jakub Cejpek a mnoho dalších cestovatelů a dobrodruhů. Program celého festivalu je i letos velmi bohatý.

 

Festival Obrzory - Edita Vopatová
Festival Obzory - Jakub Cejpek

Na interaktivních workshopech nasbíráte know-how na skialpy, vodu, běžky, vysokohorskou turistiku i ferraty, naučíte se přežít v divočině, správně si zabalit batoh a získáte detailní tipy na konkrétní túry a výstupy nejen v Alpách. Taky si můžete zatancovat, zabubnovat, malovat henou, uvařit čaj nebo indickou dobrotu a zahrát na didžeridu.

Podrobný program -  www.FestivalObzory.cz

 


Cestovatelé se podívají mimo jiné do Indie, Íránu, Jihovýchodní Asie, Dominikánské republiky, Keni, Kolumbie, Bolívie, Ekvádoru, Švýcarska a Rumunska.

Na chodbách pak ve třech patrech potkáte desítky odborníků, s nimiž se můžete osobně poradit u jejich konzultačních i prodejních stánků a projdete si výstavu špičkových výrobků a novinek.

Přijďte si rozšířit své obzory!

Další outdoorové čtení

Model Oroc - první krosovka s dvojhřeby v podešvi...
Artileshell - přírodní izolace, která se vyrábí z vlny baskických ovcí...
Do nového roku vše nejlepší...