Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Podporujeme mediky v boji s COVID-19

Keen obuv pro celodenní využití našich mediků

Ve spolupráci s naší partnerskou značkou KEEN jsme se rozhodli podpořit mladé mediky, kteří aktivně pomáhají v boji proti koronaviru. Studentům medicíny působícím v nemocnicích v Plzeňském kraji jsme darovali 40 párů KEEN bot. A dalších 160 zdravotníků, mediků či záchranářů z celé ČR ještě v průběhu následujících dní podpoříme.

16. 4. 2020, přesně měsíc od vládního nařízení o výpomoci mediků v boji s COVID-19, jsme předali 40 párů bot KEEN UNEEK lékařské fakultě, která je rozdá medikům pomáhajícím v nemocnicích v Plzni a okolí. Velmi si vážíme pomoci a nasazení každého jednoho z nich. Uvědomujeme si, jak pro ně tato situace musí být náročná a velmi rádi bychom mediky touto cestou podpořili. Víme, že jsou často celý den na nohách a také víme, že kvalitní obuv je v tomto případě základ. Proto jsme se rozhodli věnovat boty značky KEEN, které jim v tomto ohledu pomohou.
 

Na přímou podporu mediků navazuje pak další akce na pomoc v aktuální situaci. Prostřednictvím formuláře může i vy nominovat dalších 160 zdravotníků, mediků, záchranářů a dalších ze svého okolí, kteří by podle vás boty měli získat. Z nominací budou vybráni ti, kteří budou následně podarováni. Více o možnosti nominování na webu www.keenfootwear.cz - POMÁHEJME SPOLEČNĚ.

Rock Point

 

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...
Vychytejte 10% slevy na produkty vybraných značek a vydejte se na jarní výzvy vybaveni...