Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
12 z 21 položek
1 2
Zeptali jsme se Tomáše Bystřického, jednoho z organizátorů, v čem tkví oblíbenost závodu i jak moc ohrožoval start letošního ročníku zoufalý nedostatek sněhu...
Co nového přinesl tento ročník a co se chystá do budoucna? Zeptali jsme se...
Historicky první běžecký kemp v zahraničí je za námi. Rakouské Alpy nám nachystaly nádherné počasí, skvělé zážitky...
Jste začátečník nebo mírně pokročilý? Chcete si vypilovat styl a dozvědět se vše o technice, kompenzaci, relaxaci? Poběžte s námi na Šumavu.
Jsou živými legendami. Ve světě běhu jsou nepřehlédnutelní a všichni mají mezi běžci své tvrdě vydobyté místo. A rozhodli se spojit s Rock Point – Horskou výzvou.
Oblíbený seriál horských běhů a trekingu pro amatéry i zkušenné běžce. Nebude chybět ani pochod s Mixitkou či bonusový závod na Pálavě.

Rock Point Horská výzva

24. 03. 2018
4 min čtení
Podporujeme
Rozhodli jste se běhat, ale nevíte jak na to? Běháte, ale potřebujete vylepšit techniku? Rádi byste získali rady od zkušených běžců a potkali stejně naladěné lidi? Přihlaste se na kemp.
Nepropásněte první ze série Rock Point Trailrunningových kempů. Je připravený na míru začátečníkům i pokročilým.
Běžecké kempy pod taktovkou profíků v českých horách i v Rakousku. Už jste přihlášení?

Rock Point Trailrunning kempy 2018

13. 12. 2017
6 min čtení
Podporujeme
Rádi běháte a chcete se zlepšit? Začínáte a potřebujete poradit jak na to? Pojďte s námi na běžecký kemp, naučíme vás jak na to a poznáte stejně naladěné lidi...
Rádi byste se zlepšili v technice běhu? Potřebujete poradit jak na to? Pojďte s námi na kemp a užijte si prima běžecký víkend s podobně naladěnými lidmi.
Rádi běháte?  Chtěli byste odhalit tajemství jak si běh v přírodě užít a stále se zlepšovat? Poradíme s technikou, ukážeme jak na to a pomůžeme vám rozšířit si obzory.
12 z 21 položek
1 2