Polarsoft Micro

Lehká počesaná textilie z polyesterového mikrovlákna zachovává termoizolační vlastnosti i při snížené gramáži. Oblečení z Polarsoft® MICRO je velmi pohodlné a vhodné jak pro sport tak i běžné nošení.

Polarsoft Strech

Polarsoft® STRETCH – je pružná, přiléhavá polyesterová tkanina s vnitřním vyčesaným vlasem a oděru odolnou vrchní vrstvou. Polarsoft STRETCH má vynikající termoizolační vlastnosti, výborně odvádí pot od těla. Oblečení z tohoto materiálu v sobě kombinuje vlastnosti 1., 2. a 3. vrstvy, pro tyto vlastnosti je předurčeno pro aktivní pohyb.

Polarsoft Tec-shield

Fleece opatřený větruvzdornou membránou. Tento materiál dokonale chrání před chladem a větrem. Výborně propouští tělesnou vlhkost. Je velmi vhodný pro aktivní pohyb, za suchého počasí skvěle slouží jako svrchní vrstva oblečení.

Polarsot Thermo

Je polyesterová tkanina s vyčesaným vlasem. Fleece Polarsoft® THERMO má vynikající termoizolační vlastnosti a minimální nasákavost. Výborně se uplatní jako „druhá vrstva“ na funkčním prádle v systému vrstveného oblečení. Dobře se využije i jako svrchní oblečení.

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey