Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Posilujeme, kompenzujeme a regenerujeme doma

Nemáte zahradu, kde by se dalo trochu hýbat a ani les, ve kterém byste se mohli v tichu a samotě oddat pohybu není v dohledu vašeho bytu? Udržujte si kondici i v domácích podmínkách.

Posilujte, protahujte a kompenzujte. Až zase po dačasné odmlce vyrazíte na sportoviště, předejdete tak možným zraněním, nataženým šlachám a svalům.

Jóga a co na ni potřebujeme

Skvělé kompenzační cvičení nejen pro běžce, ale i pro lezce a všechny, kteří jednostranně namáhají svůj pohybový aparát. Nejen, že uvolní, protáhne i posílí tělo, ale blahodárně působí i na psychické zdraví a duševní pohodu.

Jóga je nenáročná. Stačí vám kvalitní jógamatka a pohodlné oblečení, které se přizpůsobí všem rozsahům vašeho pohybu. Cvičte sami nebo s partnerem - tipy na joga pozice.
 

Výběr Jógamatky nepodceňujte. Proč?

Ta kvalitní vám totiž zajistí, že i zpocené ruce vám na jejím povrchu nebudou klouzat, takže vaše cvičení bude bezpečné. Pozor na obyčejné karimatky. Jsou sice levné, ale při cvičení vám budou kouzat jak po koberci, tak po laminu, což není to co chcete.

Vaše mysl musí být při józe uvolněná, soustředěná pouze na pohyb a dýchání, nikoli na to, abyste hlídali karimatku. Při výběru vám může být nápomocen např. článek - Proč pořídit jógamatku. Pár modelů jsme také testovali - testy vybavení a oblečení na jógu.

Posilovací pomůcky pro lezce

I lezci si mohou doma ohlídat svou fyzičku. Nabízíme různé varianty posilovacích desek a chytů. A opět jsme u jógy. Skvělé kompenzační cvičení na protáhnutí. 
 

posilovací chyty Max Climbing Max Climbiing
Max Climbing
Ocún


Tipy na jóga pozice

Víte, že jóga není jen tělesné cvičení? Přečtěte si, co vše se za jógou skrývá ve článku - Když se řekne jóga. A na závěr pro vás máte takovou malou ochutnávku...

 

Pozice bojovníka
Pozice kobry
Pozice orla
Pozice tanečníka

 

Tak s chutí do toho. Každý den si udělejte něco pro své zdraví a kondici.
Váš Rock Point

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Výdejní okénka běží dál, pro nákup dětské obuvi a oblečení byly otevřeny i některé prodejny...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...