Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
Offroadový křest

V pákistánském Karákóramu.

Poohlédněme se za historií skialpového závodu aneb jak šel čas od roku 2003 do 2014.

Od našeho věrného plzeňského zákazníka jsme dostali krásný dárek. Článek z jeho 3členné expedice do Peru. I přes tragický průběh má šťastný konec...
Už znáte Kamu? Českou firmu, která plete z merino vlny svetry i  čepice, a to výhradně z materiálů s certifikátem Bluesign®?
Radek Jaroš měl před sebou již jen jednu „osmu“ do „Koruny Himaláje“. Nyní na nás čekala technicky (v normálce) nejobtížnější K2 (8611 m).
Psal se rok 1974, když Mark Pfotenhauer rozjel v kalifornském Santa Cruz výrobu batohů. Svůj byznys založil na osobním přístupu.
55letý veterán na 3měsíční misi...
Po mém červencovém řádění v Dolomitech mě koncem srpna čekala další výzva, další splněný sen - výstup na Matterhorn.
Expedice na objektivně nejnebezpečnější Annapurnu v roce 2012 byla pro mě přelomová. Proč?
Bezpochyby se o to zasloužila dvě velká vítězství extrémních závodů. Ptali jsme se na trénkink, režim dne, ale i na přítele Adama.
Zeptali jsme se výherců soutěže Rock Point Salewa Mountain Experience jak prožívali několikadenní trek, jak náročná túra byla, co zažili i jak vnímají značku Salewa nyní.
12 z 63 položek
1 2 3 4
0,-