Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Přijďte otestovat běžeckou obuv

Běháte rádi? Nebo byste chtěli začít, ale zatím vybíráte vhodnou obuv?

Vyzkoušejte si běžeckou obuv pro trailové nebo silniční běhání od značek Dynafit, Hoka One One, Inov-8, Brooks a vyberte si tu, která vám sedne nejlépe. Obuv si na prodejně v Rock Point OC Nisa Liberec zapůjčíte a vyzkoušíte na svých oblíbených trasách a své obvyklé vzdálenosti.

Kdy a kde?

23. - 29. 8. 2019, Rock Point OC Nisa Liberec
Boty si zapůjčíte třeba do druhého dne, abyste je mohli pořádně otestovat podle svého a nemuseli běhat pouze kolem prodejny v limitovaném čase.POZOR: V termínu 27. 8. probíhá inventura, takže v tento den bude zavřeno a boty nebude možné zapůjčit, vrátit ani vyměnit. Omlouváme se za komplikace.
 


K testování v Rock Pointu jsou k dispozici značky: Dynafit, Hoka One One, Inov-8, Brooks, ON
(K testování jsou k dispozici značky: Dynafit, Hoka One One, Inov-8, Brooks)

Sleva 20 %

na nezlevněné běžecké oblečení, obuv i doplňky

V termínu 23. - 29. 8. 2019 si navíc na prodejně nakoupíte se slevou 20 % veškeré nezlevněné běžecké oblečení, obuv nebo doplňky.

Slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevami a platí pouze po dobu akce. Sleva vám bude odečtena u pokladny. Veškeré podrobnější informace získáte přímo v prodejně.
 

 

Jsme připraveni vám s výběrem vhodné běžecké obuvi pomoci a poradit. I my rádi běháme, takže pokud budete chtít, můžeme společně prodiskutovat běžecké zážitky a poradit pár tipů na běžecké trasy v okolí.

Těšíme se na vás,
Rock Point 

Další outdoorové čtení

Na nákup jakékoliv bundy či kabátu Hannah získáte extra slevu navíc. Zlevnit si můžete i zboží již ve slevě...
Hledáme kolegu / kolegyni do naší prodejny...
Nechte si dovézt objednávku domů a náklady na dopravu odjedou za námi...

Doprava zdarma

12. 10. 2020
Aktuality