Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Proč a kdy obout G-Radikal od Garmontu

O tom, že ta letošní jarní sezóna byla tak nějak podivná a moc outdooru jsme si během března a dubna neužili nikdo nepochybuje. O skvělých produktech, které vznikají v Garmontu pod rukama italských mistrů obuvnického řemesla, však pochybovat nemůžeme. Podívejte se s námi na topový model pohorek G-Radikal, který jsme dokonale prozkoumali nejen na ISPO veletrhu, ale i v terénu.
 

 

Garmont G-Radikal je topový model pohorek do náročného terénu vysokých hor, náročných treků, drsnějších klimatických podmínek. Objevte tajemství úspěchu těchto Radikálů. Co tuhle botu dělá tak úspěšnou a co na ní oceníte:

 


G-Radikal jsou výsledkem vyvážené kombinace špičkových materiálů, inovativní technologie a nadčasového designu.

V náročném terénu oceníte perfektní usazení boty. Garmot se pyšní speciálním systémem zavazování G-Wrap, což spočívá ve dvou samostatných částí zavazování - spodní a horní. Díky tomu obepíná chodidlo jako druhá kůže a vy se tak vyhnete puchýřům a otlakům. Zvlášť tedy stáhnete botu kolem kotníku a kolem nártu a holeně.

Snížení rizika puchýřů dále zajišťuje systém vyjímatelné botičky tzv. Foot-Sleeve, který vytvoří kolem nohy a podšívky jakýsi vzduchový prostor a tím zajistí lepší provzdušňování a sníží výskyt vlhkosti uvnitř boty.
 

pohorka Garmont G-Radikal GTX man - pohled zpředu  Dvojitý utahovací systém do „brzdičky" se hodí pro různé stažení nártu a kotníku
pohorka Garmont G-Radikal GTX man - pohled zadní Zpevněná patka pro nasazení poloautomatických maček
pohorka Garmont G-Radikal GTX man - podešev Kvalitní podešev VIBRAM® MONT pro zajištění výborné přilnavosti k terénu
pohorka Garmont G-Radikal GTX man - vnitřní botička Vnitřní botička G-liner pro přesné uložení nohy v botě


Radikálně inovativní, radikálně pohodlné, radikálně propracované
 

 

Jak správně boty obout

Aneb, aby vnitřní botička seděla tak, jak má...
 

 

Chcete znát naše zkušenosti s tímto modelem? Víte, pro koho je tato bota určená? Přečtěte si recenzi obuvi Garmont G-Radikal od našeho kolegy Radka Civiše.

Text: Eva Votavová, zdroj: Garmont
Foto: Garmont

 

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Výdejní okénka běží dál, pro nákup dětské obuvi a oblečení byly otevřeny i některé prodejny...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...