Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Prodejny otevřeny!

Přivítáme vás slevou

Dle nařízení vlády ČR pro vás již můžeme OTEVŘÍT VŠECHNY PRODEJNY. Přijďte se od pondělí 11. 5. 2020 vybavit na pohyb v přírodě za skvělé ceny.

Ve znovuotevřených prodejnách Rock Point i partnerských obchodech Hannah a Keen nyní NAKOUPÍTE V SEZÓNNÍCH SLEVÁCH potřebné outdoor oblečení, obuv a další vybavení.

Turistickou i volnočasovou obuv nebo sandály pořídíte ve speciální akci 2+1 ZDARMA na veškerou obuv.  Na nové i starší kolekce oblečení na vás čekají slevy až 50 % a také v  našich outletových prodejnách se můžete těšit na velké SLEVY AŽ 90 %!

Otevřené prodejny

V plné parádě a s běžnou otevírací dobou jako před krizovým opatřením jsou pro vás otevřeny všechny naše prodejny i ty v obchodních centrech. Podívejte se na otevírací dobu jednotlivých prodejen:
 

Hygienická opatření

Pro vaše zdraví a vaši bezpečnost i bezpečnost našich zaměstnanců je důležité dodržovat nastavená hygienická opatření. Díky jejich respektování budou nákupy i během těchto "omezení" příjemným zážitkem pro nás všechny. Jaká opatření to jsou:
 

  • ochranu přes nos a ústa mějte vždy při vstupu do prodejny (rouška, šátek...),
  • udržujte odstupy 2,5 metru od ostatních při čekání u pokladny,
  • desinfekce: plně k dispozici u vchodu do prodejny,
  • jednorázové rukavice jsou k dispozici na vyžádání u personálu,
  • kabinky je možné využívat, před vstupem do kabinky informujte prodavače a vždy desingikujte ruce, vyzkoušené zboží předejte vždy zpět prodavači, nevracejte na stojany.
  • k pokladně přistupujte na vyzvání,
  • upřednostňujte platbu kartou.


Reklamace a Vratky

Na prodejnách jsme vám opět k dispozici pro přebírání reklamací či požadavků na výměnu zboží. V rámci hygienických opatření bude doručené zboží ve 24hodinové karanténě. Výměny zboží prosíme řešte dle pokynu personálu. Děkujeme za pochopení.

Online pozvánka
 

 

Těšíme se na vás a jsme připraveni vám s výběrem vhodné výbavy pomoci a poradit.
Váš Rock Point

Další outdoorové čtení

Dětský den se blíží. Získejte slevu na dětskou obuv a za ušetřené penízky s nimi vyrazte na výlet...
Získejte lezečky od světových či českých značek za extra výhodnou cenu...
Nepromeškejte slevy na stany, spacáky a karimatky. Připravte se na dobrodružné léto v přírodě pod stanem...