Specialized
SPC3203080304_Tarmac SW SL6 FRMSET.jpg SPC3203080301_Tarmac SW SL6 FRMSET.jpg SPC3203080302_Tarmac SW SL6 FRMSET.jpg SPC3203080303_Tarmac SW SL6 FRMSET.jpg
Doprava zdarma Doprava Ikona
rám

Specialized TARMAC SW SL6 FRMSET

101 999 Kč
Cena pro členy klubu ZÓNA
94 860 Kč
Velikost
56
Barva
Ikona mapy
Vyzvednutí: 1 prodejna
Zkontrolujte dostupnost v prodejnách
Info ikona
Kolo je možné si vyzvednout POUZE na prodejně Plzeň - Americká.

Popis produktu

Předchozí generace Tarmacu má výborný rodokmen — vítězství v každé Grand Tour plus dva tituly mistra světa (říká vám něco jméně Peter Sagan?...) Takže je nasnadě otázka, proč nový Tarmac. Nikdy jsme nebyli z těch, co usínají na vavřínech. Pořád se honíme i za těmi nejmenšími detaily a vylepšeními, v duchu hesla "inovuj, nebo zemři". Přesně proto nový Specialized S-Works Tarmac boří zažité tradice, aby vám přinesl závodní silniční kolo, navržené pro vítězství.

 
  • Unikátní geometrie Rider-First Engineered™, která zajišťuje že má každá velikost rámu ty stejné legendární schopnosti při stoupání i klesání, jaké od kola Tarmac očekáváte. Rámová sada S-Works FACT 12r je náš nejkvalitnější karbonový rám nabízející nejnižší hmotnost a nejvyšší tuhost.
  • Celokarbonová vidlice S-Works FACT s odlehčenou konstrukcí poskytuje neuvěřitelnou tuhost v přední často kola a citlivé ovládání zaručující okamžité zrychlení a rychlé sjezdy.
  • Precizně provedená konstrukce sedlovky z karbonu S-Works FACT poskytuje dokonalý přenos síly a zároveň dokážete zvládat těžké dlouhé dny v sedle.

Specifikace

značka Specialized kola Specialized
vidlice S-Works FACT carbon
velikost 56
středová osa OSBB, CeramicSpeed bearings
sedlovka S-Works FACT Carbon Tarmac seatpost, 20mm offset
rám S-Works Tarmac SL6, FACT 12r carbon, Rider-First Engineered™, OSBB, clean routing, internally integrated seat clamp, 130mm rear spacing
pohlaví Pánské, Dámské
materiál rámu FACT 12r carbon
info o produktu rám
barva Bílá, Červená
Kód produktu

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey