Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Raptor - nejúspěšnější model českého Tilaku

Roman Kamler, zakladatel šumperské firmy Tilak, nám začátkem roku na největším outdoorovém veletrhu ISPO představil novinky z kolekce na nadcházející podzim a zimu. Tentokrát jsme se zaměřili na model Raptor.

Stálice klasických modelů Tilak

Z klasických modelů je Raptor stálice v Tilak nabídce. Proč si právě Raptor udržuje své příznivce již desítky let? Co je na něm tak výjmečného, že se stal jedním z nejúspěšnějších modelů v celé historii Tilaku?

Je vyroben z třívrstvého materiálu GORE-TEX® Pro s chytře kombinovanými dvěma materiály. Robustnější je použit na ramenou a exponovanějších místech a lehčí materiál na těle. Nechybí základní funkční prvky a vybavenost jako je odvětrání v podpaží, voděodolné WaterTight zipy, laminovaný štítek kapuce jež je určena také pro přetažení přes helmu, prodloužený zadní díl bundy či snadné ovládání zipů i v rukavicích nebo odnímatelná sněhová zábrana. 

Budna Raptor - jedna z nejúspěšnějších modelů klasické řady Tilak

Membránová bunda Tilak Raptor je určena pro všechny, kteří čelí při svých dobrodružstvích náročnějším klimatickým podmínkám, především pro milovníky zimního horolezectví. Má volnější střih, který umožňuje použití izolačních vrstev potřebných zejména při zimních výpravách. Je však rovněž vhodná na horolezectví, feraty, lyžování, horskou turistiku s těžkým batohem a další aktivity za špatného počasí.
 


 

 


 

Vyrobeno v Čechách

Bunda je vyrobena v Šumperku v České republice pod značkou Tilak, jež je synonymem pro kvalitu, funkčnost, odolnost. Navíc, Tilak poskytuje u svých výrobků kvalitní záruční i pozáruční servisprodlouženou záruku v délce 4 let.
 


Rock Point, (zdroj: Tilak)

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Výdejní okénka běží dál...
Není vám životní prostředí lhostejné?  Podpořte lídry v boji za snížení negativních dopadů na přirodu: značky Patagonia, Ternua a Icebreaker nyní se slevou...