Raptor - nejúspěšnější model českého Tilaku

2 min čtení 04. 08. 2020

Roman Kamler, zakladatel šumperské firmy Tilak, nám na největším outdoorovém veletrhu ISPO představil nejúspěšnější model z nabídky. Zaměřili jsme se na bundu Raptor.

Stálice klasických modelů Tilak

Z klasických modelů je Raptor stálice v Tilak nabídce. Proč si právě Raptor udržuje své příznivce již desítky let? Co je na něm tak výjmečného, že se stal jedním z nejúspěšnějších modelů v celé historii Tilaku?

Je vyroben z třívrstvého materiálu GORE-TEX® Pro s chytře kombinovanými dvěma materiály. Robustnější je použit na ramenou a exponovanějších místech a lehčí materiál na těle. Nechybí základní funkční prvky a vybavenost jako je odvětrání v podpaží, voděodolné WaterTight zipy, laminovaný štítek kapuce jež je určena také pro přetažení přes helmu, prodloužený zadní díl bundy či snadné ovládání zipů i v rukavicích nebo odnímatelná sněhová zábrana. 

Budna Raptor - jedna z nejúspěšnějších modelů klasické řady Tilak

Membránová bunda Tilak Raptor je určena pro všechny, kteří čelí při svých dobrodružstvích náročnějším klimatickým podmínkám, především pro milovníky zimního horolezectví. Má volnější střih, který umožňuje použití izolačních vrstev potřebných zejména při zimních výpravách. Je však rovněž vhodná na horolezectví, feraty, lyžování, horskou turistiku s těžkým batohem a další aktivity za špatného počasí.

Doprava
zdarma

Tilak

bunda

RAPTOR LADY

12 799 Kč

Tilak

bunda

RAPTOR

Vyprodáno
Doprava
zdarma

Tilak

bunda

RAPTOR PÁNSKÝ

13 999 Kč

 

 

Vyrobeno v Čechách

Bunda je vyrobena v Šumperku v České republice pod značkou Tilak, jež je synonymem pro kvalitu, funkčnost, odolnost. Navíc, Tilak poskytuje u svých výrobků kvalitní záruční i pozáruční servisprodlouženou záruku v délce 4 let.
 


Rock Point, (zdroj: Tilak)

Další outdoorové čtení

K objevování úchvatné krajiny Krkonoš vám zapůjčíme e-bike i běžecké boty...
Když chcete na túru vyrazit nalehko a ve vyšším tempu, je oblečení a obuv od tyrolské značky Salewa to pravé. Proč...
Přijďte si vybrat vše potřebné před vaší cyklojízdou do vybraných Rock Point prodejen. V Praze, Plzni, Brně, Ostravě nebo ve Špindlu...

Cyklo doplňky v Rock Pointu

02. 07. 2022
2 min čtení
Aktuality

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey