Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

S Ternua RedCycle dny ušetříte

sleva při nákupu

Přijďte do Rock Point prodejen nebo nakupte na e-shopu a využijte Ternua Dní k výhodným nákupům špičkového outdoor oblečení. V prodejnách se současně můžete seznámit kolekce RedCycle. Získáte slevu 20 % na vše s logem velrybí ploutve a navíc zjistíte proč, jak a co vyrábí Ternua ze starých rybářských sítí.

Ternua RedCycle Dny v Rock Point
 

  • 20% sleva na všechny nezlevněné produkty značky Ternua
  • platnost akce 12. - 15. 4. 2018
  • na eshopu i prodejnách Rock Point (mimo outlety)
     

Při online objednání stačí vložit Ternua zboží do nákupního batohu a sleva se načte automaticky. V prodejnách vám bude sleva 20 % odečtena u pokladny.
 


 Projekt Ternua RedCycle

Projekt REDCYCLE (red=síť) baskické firmy TERNUA napomáhá k lepšímu životnímu prostředí. Recyklací starých rybářských sítí z oblasti Baskicka vzniká nový materiál na výrobu ekologických produktů. Pořiďte si ve vybraných Rock Point prodejnách a na e-shopu tyto eko produkty. Pocit, že nosíte oblečení, které nezatěžuje životní prostředí je k nezaplacení.

Kde nakoupíte produkty RedCycle


 

kalhoty Ternua RIDE ON PANT M hoty Ternua UPRIGHT PANT W kraťasy Ternua RIDE ON BERMUDA M

RIDE ON

Koupí těchto kalhot vás bude hřát pocit, že jste se zachovali ekologicky. Kalhoty totiž vznikly v rámci projektu RedCycle. Koupit můžete také v dámské variantě.

UPRIGHT

Tyto dámské kalhoty jsou vyrobeny ze starých rybářských sítí, které byly vyzvednuty ze dna moře na baskickém pobřeží. Také pánové můžou mít své ekologické kalhoty.

RIDE ON BERMUDA

Jedinečný Ternua recyklační projekt Redcycle posouvá uvědomělost k životnímu prostředí, které nás obklopuje, zase o kousek dál. Vyzkoušejte eko šortky.

 

Kompletní nabídka z kolekce Ternua RedCycle na eshopu »

Jak se z rybářské sítě stane látka na Ternua kalhoty?

Podívejte se na video. Přístup Ternuy k výrobě outdoor oblečení, jež by zatěžovalo životní prostředí co nejméně, skutečně oceňujeme a produkty této značky v naší nabídce určitě nebudou chybět.

 

 

Rock Point

 

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Vybrané prodejny jsou pro vás otevřeny pro výdej osobních odběrů a rezervací...
Vychytejte 10% slevy na produkty vybraných značek a vydejte se na jarní výzvy vybaveni...