Katadyn
KTD3304002402_naramek Fluo.jpg KTD3304002401_naramek Fluo.jpg KTD3304002401_naramek Fluo_1.jpg KTD3304002402_naramek Fluo_1.jpg
repelent

Katadyn NÁRAMEK FLUO

219 Kč
Barva

Popis produktu

Nově fluorescenční repelentní náramek od švýcarské firmy KATADYN je skvělý doplněk na téměř jakoukoli cestu a dovolenou, ale také vhodný pro rybáře, chataře a pracovníky v zemědělství.

Použití: náramek vyjměte z ochranného obalu a jednoduše připevněte na zápěstí. Je-li třeba u dospělých chránit i odhalené dolní končetiny, připevněte ještě druhý náramek na kotník u nohy. Náramek obsahuje repelentní látku na 100% přírodní bázi a poskytuje non-stop ochranu 3-4 týdny. Repelentní náramek je také vhodný pro děti od 3 let. Náramek vždy noste volně připevněný, aby se mohl pohybovat. Sejměte před spaním (v případě nutnosti připevněte v záhlaví postele nebo položte na noční stolek). Kontaktně může dráždit pokožku - v takovém případě připevněte náramek přes oděv nebo k vrchní části oděvu či batohu. Po každém použití uschovejte v přiloženém ochranném sáčku, prodlužuje se tak doba výdrže ochranné látky! Doba použitelnosti je vyznačena na obalu.

Specifikace

pohlaví Pánské, Dámské
barva Modrá, Zelená
značka Katadyn repelenty Katadyn
info o produktu repelent
Kód produktu

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey