Rock Point běžecké speciálky

2 min čtení 27. 04. 2022

 

V našich specializovaných běžeckých prodejnách můžete vybírat z kompletního trailrunningového vybavení od prověřených značek Inov-8, Dynafit, Hoka, Brooks, On Running, Altra, Osprey, Craft, Ronhill, Hannah, Crazy Idea, CEP a dalších.

Trailrunning Expert

Kde najdete Běžecké "speciálky"

 

Trailrunning Expert vám poradí se vším, co se týká běhu, běžeckého vybavení a oblečení

Trailrunning je náš životní styl a řada z nás aktivně běhá. Pravidelně se školíme přímo od zástupců běžeckých značek a před sezónou pečlivě testujeme nové modely, které v našich prodejnách nabízíme. Jako trailrunning Expert jsme připraveni vám poskytnout profesionální rady a pomoc s výběrem vhodné obuvi.

Organizujeme pro vás testovací dny "Running test Days", abyste si mohli běžeckou obuv otestovat „na vlastní kůži“.

Domluvte si schůzku s outdoor Expertem

Přijďte do prodejny a mějte svého Trailrunning Experta ihned po ruce. Díky nové službě "Objednejte si svého Outdoor Experta" šetříte svůj drahocený čas. Poradíme, prodiskutujeme výhody či nevýhody a vybereme s vámi to správné běžecké vybavení.

Jsme běžci, běháme rádi, běh nás baví. Můžeme se pobavit o pěkných běžeckých trasách, vhodné výživě, nebo třeba o letošních trendech v obuvi a oblékání.

Sjednat schůzku »

Sjednejte si schůzku s Outdoor Expertem on-line a v čase, který se bude hodit vám.

Sdílejte své zážitky

Všechny společné zážitky z akcí i recenze běžeckého vybavení si můžete přečíst na našem blogu. Budeme rádi, když své běžecké radosti i starosti budete sdílet s námi.
 

 

Rock Point

Další outdoorové čtení

Vše o běhu na jednom místě. Naučíme vás správný běžecký styl, otestujete si boty světových značek na vlastní kůži, poradíme s výběrem, doporučíme tréninkový plán...
Cyklojízda vozíčkářů na handbiku proběhne na Stezce Českem. Přidejte se na kole k handbikům, startujeme už 1. 7. 2022 z Karlových Varů...

Stezkou Českem na handbicích

30. 06. 2022
3 min čtení
Podporujeme
Běžecká speciálka Na Perštýně vás zve na testování běžecké obuvi i výběh po parkových cestách Obory Hvězda. Vyzkoušejte značkovou obuv a dejte si námi pár kiláčků...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey