Rock Point Horská výzva 2019

3 min čtení 29. 03. 2019

Rock Point Horská výzva 2019 - Dej výzvu i ty!

Zažijte ten adrenalin

Rádi běháte? Nebaví vás silnice a raději pobíháte po lukách, lesích a pěšinkách? Pojďte s námi na Rock Point Horskou výzvu a vyzkoušejte si jakýkoliv ze sedmi závodů, nebo třeba rovnou všechny.

Váháte, zda to dáte? Je to přeci výzva, tak směle do toho. Užijete si prima den, načerpáte nové běžecké zážitky, pobavíte se se stejně naladěnými lidmi a překonáte sami sebe. Nemusíte mít výsledky na stupně vítězů, hlavní je se hýbat, překonat svou vlastní výzvu.

Vyberte si termín

Čeká vás 7 zastávek. Sedm závodů v horském běhu ve dvojicích, jako jednotlivci nebo se svým čtyřnohým parťákem jako "dogtrekking". Vyberte si jeden závod nebo třeba všechny. Na výběr máte ze tří různě dlouhých distancí: Long (66 km), Half (40 km), Short (16 km) a zapojit se můžete i s dětmi při "pochodu s Mixitkou".

REGISTRACE
 

  • 27. 4. 2019          - VYSOČINA (Nové Město na Moravě) Bonusový závod
  • 24. - 25. 5. 2019 - BESKYDY (Trojanovice)
  • 28. - 29. 6. 2019 - KRUŠNÉ HORY (Boží Dar)
  • 19. - 20. 7. 2019 - ŠUMAVA (Železná Ruda)
  • 09. - 10. 8. 2019 - JESENÍKY (Červenohorské sedlo)
  • 20. - 21. 9. 2019 - KRKONOŠE (Pec pod Sněžkou)
  • 12. 10. 2019       - PÁLAVA (Mikulov) Bonusový závod

 

Propozice k závodům, startovky, mapy závodů a další organizační detaily k jednotlivým závodům najdete přímo na webu Horské výzvy - www.horskavyzva.cz

Rock Point Horská výzva
Rock Point Horská výzva

 

Získejte slevu

Předložte po jakémkoliv závodě Horské výzvy své startovní číslo na prodejně Rock Point a 20% sleva na vybrané zboží je vaše. Kromě běžné běžecké nabídky najdete také rozšířenou běžeckou nabídku včetně speed hikingové kolekce Salewa v prodejnách Rock Point Praha Perštýn, Arkády Pankrác, Brno Olympia, Ostrava Avion a Plzeň Americká.

Otestujte běžeckou obuv a vesty

Na každém ze sedmi závodů Horské výzvy bude opět k dispozici stánek Rock Point Trailrunning Station, ve kterém najdete kromě testovacích sad běžecké obuvi Hoka One One, Dynafit či Salewa také testovací běžecké vesty Osprey či Raid Light.

Rock Point Trailrunning Station nabízí k otestování i nákupu běžeckou obuv, batohy a další nezbytnosti

Budou zde také další běžecké nezbytnosti, které budete moci nakoupit za výhodnějších podmínek. Kromě speed hikingové kolekce oblečení od značky Salewa, také další běžecké doplňky jako trekové hole, láhve, ponožky, návleky, čelenky, běžecké rukavice, čelovky a další nezbytné věcičky.

Ve stánku Trailrunning station si můžete vybrat obuv k otestování

"Pochod s mixitkou"

Kdo si netroufne na soutěžní část, připraven je i nesoutěžní benefiční "Pochod s Mixitkou" o průměrné délce necelých šesti kilometrů. Pochod na každé zastávce pomáhá vždy jednomu vytipovanému handicapovanému dítěti. Polovina startovného je určena právě na podporu léčby

Rock Point Horská výzva

bonusové závody a vyhlášení výsledků

Opět se půjde pětice bodovaných zastávek, které budou odstartovány i zakončeny tzv. "bonusovým závodem". Vyvrcholení Horské výzvy proběhne již tradičně na Pálavě, kde také dojde k slavnostnímu dekorování nejlepších běžců sezóny 2019. Je to taková příjemná tečka na závěr, kdy můžete spojit zdravý pohyb a následně skvělou zábavu s dobrým vínem.

Rock Point Horská výzva

Věříme, že každý si najde tu svou VÝZVU a že právě s vámi se potkáme na startu některého závodu.
Váš Rock Point

Foto: archiv Horská výzva

Další outdoorové čtení

Vše o běhu na jednom místě. Naučíme vás správný běžecký styl, otestujete si boty světových značek na vlastní kůži, poradíme s výběrem, doporučíme tréninkový plán...
Testování běžeckých bot, slevy, výběhy s konzultací se specialistou přímo v terénu. Nepromeškejte termíny...
Stezka Českem je nyní v největší trekové aplikaci a zařadila se na mapu světových dálkových tras. Více...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey