Rock Point Mountain Experience 2018

6 min čtení 01. 04. 2018

vyhraj opravdové outdoorové dobrodružství

Společnost Rock Point a.s. pořádá ve spolupráci s Garmont International S.r.l. a Vibram SpA jedinečnou soutěž pro všechny, kteří chtějí zažít opravdové outdoorové dobrodružství.

Pojďte s námi do druhého ročníku ROCK POINT MOUNTAIN EXPERIENCE. Tentokrát se značkami Garmont, Vibram a Hannah.

1. 4. - 31. 7. 2018

Tradiční italský výrobce trekové obuvi nás pozval do svého sídla ve Vedelagu, navštívíme také sídlo a technologické centrum největšího a nejznámějšího producenta podešví pro turistické a horolezecké boty -  společnost Vibram v Albizzate u Milána. Ale hlavně strávíme 3 dny Dolomitech, kde budeme testovat boty Garmont s podrážkami Vibram Megagrip na treku a při lezení po ferratách. Každý účastník prověří také širokou škálu vybavení české značky Hannah od základních vrstev oblečení, přes nepromokavé oblečení, až po batohy, spacáky a stany.

Přečtěte si, jak se povedl první ročník. Podívejte se na fotky, zjistěte, jak si svou výhru užili výherci a nasajte atmosféru hor. Třeba se na druhý ročník vydáte do Dolomit s námi právě Vy.

 

Co vyhrajete

Patnáct nejpřesnějších odpovědí získá výhry v pořadí od 1. do 15. Každý soutěžící může zaregistrovat více účtenek. Vyhrát však může jen jednou. Každý účastník musí v době nákupu být členem zákaznického klubu Zóna.
 

 • 1. - 2. místo - Rock Point Mountain Experience” (v předpokládaném termínu od 2. do 7.10 2018)
 • 3. místo - Stan Hannah Rider 2 v hodnotě 4990 Kč
 • 4. - 8. místo - Boty Garmont Sticky Stone GTX v hodnotě 4199 Kč
 • 9. - 11. místo - Spací pytel Hannah Scout 120 v hodnotě 2290 Kč
 • 12. - 15. místo - Batoh Hannah Skipper 24 v hodnotě 1790 Kč

 

Jak vyhrát

 • Nakupte produkty  Garmont nebo Hannah za více než 2.000,- Kč
 • vyplňte soutěžní formulář (on-line nebo na Rock Point prodejně)
 • mějte nejpřesnější odpověď na tipovací otázku!

 

Stačí v období mezi  1. dubnem a 31. červencem 2018 zakoupit v prodejnách Rock Point, Hannah nebo e-shopu  produkt Garmont nebo Hannah v minimální hodnotě 2000 Kč a zaregistrovat se on-line nebo přímo v prodejně vyplnit soutěžní formulář a vhodit ho do soutěžní schránky.  V rámci registrace se seznámit s pravidly, zodpovědět soutěžní otázku.

Soutěžní otázka


Kolik gramů bude vážit výbava,  kterou budou účastníci v rámci „Rock Point Mountain Experience 2018” testovat?

Vybavení bude obsahovat: 1 pár nízké trekové obuvi, 1 pár vysoké trekové obuvi, 1x membránové kalhoty, 1x membránová bunda, 1x softshellové kalhoty, 1x softshellová bunda, 1x funkční triko s krátkým rukávem, 1x izolační střední vrstva, 1x zateplená vesta a 1x spací pytel.

Pro potřeby vyhodnocení soutěžní otázky počítáme velikost oblečení pánské M, velikost obuvi 44 UK a délka spacího pytle 195 cm.
 


 

co čeká na výherce treku

Náplní pobytu bude atraktivní, ale náročný treking v Dolomitech. Průvodcem skupiny bude lokální horský vůdce.  Součástí akce bude testování výrobků Garmont, Vibram a Hannah. Účastníci si po většinu trasy ponesou veškeré věci s sebou a budou se o sebe muset společně postarat včetně například vaření. Spaní ve stanech. Tradiční italský výrobce trekové obuvi nás pozval do svého sídla ve Vedelagu a navštívíme také sídlo a technologické centrum největšího a nejznámějšího producenta podešví pro turistické a horolezecké boty - společnost Vibram v Albizzate u Milána.

Program

Orientační program, který se může lehce měnit a bude průběžně upřesňován:
 

2. 10. 2018 V časných ranních hodinách odjezd z Plzně do Albizzate u Milána.
3. 10.  2018 Dopoledne návštěva sídla a technologického centra společnosti Vibram, následně přesun do Vedelaga a prohlídka centrály firmy Garmont, k večeru přesun k ubytování na start treku.
4. - 6. 10. 2018 Trek na těžko ve vybrané lokalitě Dolomit, částečné spaní ve stanech, testování vybavení Garmont, Vibram a Hannah, vaření, účastníci si veškeré vybavení nesou sami.
6. 10. 2018 Nocleh v penzionu a společná večeře.
7. 10. 2018 Ukončení akce a v odpoledních hodinách návrat do Plzně.


Proč právě Garmont, Vibram a Hannah?

Protože jsou to všechno značky s dlouhou historií, se kterými dlouho spolupracujeme a máme ty nejlepší zkušenosti s jejich produkty.

Garmont vychází z tradice a zkušeností rodinné firmy Morlin, která vznikla v roce 1867. Značka Garmont však vznikla až v roce 1990 a sídli ve Vedelagu. Úspěšně se prosazuje na světovém trhu a je jedním z předních výrobců obuvi v oblasti outdooru. Při výrobě klade důraz na detail, anatomický tvar boty (a.d.d. systém), nové technologie (Dual Frame technology, R2 Spine Systém...) a v neposlední řadě i na kvalitu.

Vibram je světoznámý výrobce a inovátor v oblasti gumových podešví bot. Historie značky sahá až do roku 1937, kdy si zakladatel firmy Vitale Bramanino nechal patentovat první gumovou podešev pro horolezecké boty – Vibram Carrarmato. Impulsem pro vývoj této podrážky se mu stala tragédie zimní expedice v italských Alpách. Dnes se v licenční produkci vyrábí mnoho typů podešví po celém světě. Jednou z posledních novinek je i podešev Vibram Megagrip.

Hannah je česká outdoorová značka s tradicí od r. 1991. V kolekci oblečení najdete technické produkty pro vysokohorskou turistiku v náročných klimatických podmínkách i oblečení pro běžnou turistiku a pohyb v přírodě.  Do kolekce patří také oblečení na sportovní aktivity a volnočasová móda. Důležitou součástí sortimentu je outdoorové vybavení jako batohy, stany, spacáky a karimatky. Sídlem a zároveň domovem Hannahu je Plzeň!

 

Co zahrnuje hlavní výhra?

 • dopravu do místa realizace akce a zpět
 • veškerou dopravu na místě, ubytování, stravování, návštěvu sídla firem Garmont a Vibram
 • služby horského vůdce
 • pojištění Alpenverein
 • zapůjčení vybavení Garmont a Hannah, které bude následně poskytnuto k odkoupení za zbytkovou cenu rovnající se 10 % z původní doporučené maloobchodní ceny
 

Veškeré uvedené služby zajišťuje na svůj náklad Organizátor. Výherci s sebou budou potřebovat jen nezbytné věci osobní potřeby.

Pravidla soutěže

Podrobná pravidla soutěže jsou k prostudování zde: RPME_Podrobna pravidla souteze.doc

Soutěžní formulář

Pošlete nám vyplněný formulář a držíme vám palce!

Soutěž již ukončena!

 

Těšíme se na setkání v Dolomitech!

Další outdoorové čtení

Vše o běhu na jednom místě. Naučíme vás správný běžecký styl, otestujete si boty světových značek na vlastní kůži, poradíme s výběrem, doporučíme tréninkový plán...
Skialpové hobby závody v u nás méně obvyklé dispciplíně - sprint startují již 25. 2. 2023, nepromeškejte...
Počasí si s námi hrálo do poslední chvíle. Nakonec nám pán hor Krakonoš přinesl dost sněhu na to, abychom odstartovali na vrchol Lysé hory. Jak to letos bylo...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey