Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point nově v Krkonoších

Ve Špindlerově Mlýně

Otevřeli jsme pro vás zcela novou prodejnu outdoorového a lyžařského oblečení a vybavení. Pohodlně si zde vyberete z nejširší nabídky předních světových i tuzemských značek jako jsou Dynafit, Crazy Idea, Black Diamond, Hannah, Ternua, Osprey a dalších.

Součástí prodejny je i půjčovna skialpového a lavinového vybavení.Zapůjčit si můžete špičkové vybavení renomovaných značek K2, Ski Trab či Dynafit nebo vyzkoušet novinku v podobě OAC lyží. Zastavte se u nás a užijte si zimních hor v kvalitní výbavě.

 

 

Otevírací doba a podmínky provozu

Během vládních opatření je prodejna otevřena pouze pro výběr z výdejního okénka:
PO - NE 9:00 - 17:00 s polední přestávkou 12:00 - 12:30.
 

 

Potřebujete-li doplnit zimní výbavu nebo si chcete protáhnout tělo na skialpové túře, zastavte se u nás. Jsme připraveni vám s výběrem pomoci a poradit. Jakékoliv dotazy vám rádi zodpovíme na telefonu nebo e-mailu.
 

 

Prodejna Rock Point Špindlerův Mlýn - vchod
Prodejna Rock Point Špindlerův Mlýn - interiér

Více o fungování e-shopu a prodejen v rámci opatření Covid19 »

Těšíme se na vás,
tým prodejny Rock Point Špindlerův Mlýn

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Výdejní okénka běží dál...
Není vám životní prostředí lhostejné?  Podpořte lídry v boji za snížení negativních dopadů na přirodu: značky Patagonia, Ternua a Icebreaker nyní se slevou...