Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Salewa Mountain Experience 2017

Rock Point Salewa Mountain Experience vzešla z naší chuti přiblížit se vám, našim zákazníkům. Jsme přesvědčeni, že výrobky, které prodáváme, mají vysokou kvalitu. Abyste se o tom mohli přesvědčit i vy, rozhodli jsme se vybavit vás skvělými produkty od Salewy a vzít vás do míst, kde je Salewa doma, do Alp Jižního Tyrolska. Tak získáte možnost otestovat výrobky v prostředí, do kterého jsou určené a setkat se s lidmi, kteří je pro vás vyvíjejí.

Proč Salewa

Salewa je tradiční značkou oblečení, vybavení a obuvi pro použití v horách, jejíž historie se začala psát v roce 1935 v Mnichově. Dnes značka patří do skupiny OberAlp jihotyrolského podnikatele a vášnivého horolezce Heinera Oberraucha. Sídlo skupiny je ve futuristické stavbě ve tvaru orla v malebném Bolzanu. Čerpání z ověřeného know-how, ale zároveň neustálý vývoj produktů pasují Salewu do jednoho z lídrů oboru. Díky lokalitě, ve které jsou výrobky navrhovány, mohou být okamžitě testovány a následně zdokonalovány. Designeři jsou sami vášnivými milovníky hor, kteří vymýšlejí výrobky tak, aby s nimi byli sami maximálně spokojeni v tom nejnáročnějším použití. Přesvědčte se i vy o dokonalé funkčnosti a výjimečné kvalitě produktů Salewa.

Nakupte  produkt  Salewa, zaregistrujte se a vyhrajte!

Společnost Rock Point a.s. pořádá ve spolupráci se Salewa Czech and Slovakia s.r.o. jedinečnou soutěž pro všechny, kteří chtějí zažít opravdové outdoorové dobrodružství. Tři výherci získají skvělou příležitost zúčastnit se „Rock Point Salewa Mountain Experience” v předpokládaném termínu od 4. do 8.10 2017.

Náplní pobytu bude atraktivní ale náročný treking v Jižním Tyrolsku. Účastníci si po celou dobu ponesou veškeré věci s sebou a budou se o sebe muset společně postarat včetně například vaření. Spaní ve stanech. Průvodcem skupiny bude lokální horský vůdce.  Součástí akce bude testování výrobků Salewa a v neposlední řadě seznámení se s prostředím, kde produkty Salewa vznikají a odkud putují k zákazníkům na celém světě. V programu je totiž i návštěva sídla firmy v Bolzanu.

Orientační program, který se může lehce měnit a bude v průběžně upřesňován:

4. 10. 2017 v časných ranních hodinách odjezd z Plzně do Bolzana, návštěva a prohlídka sídla firmy Salewa a odpoledne přesun na start treku.

5. – 7. 10. 2017 trek na těžko ve vybrané lokalitě Jižního Tyrolska, spaní ve stanech, testování vybavení Salewa, vaření, účastníci si veškeré vybavení nesou sami. 7. 10. večer nocleh v penzionu, společná večeře.

8. 10. 2017 ukončení akce a v odpoledních hodinách návrat do Plzně

Kromě hlavních třech cen v podobě účasti na „Rock Point Salewa Mountain Experience” budou pro výherce na 4.-10. místě připravené hodnotné věcné ceny – produkty Salewa.

Jak se do soutěže můžete zapojit?

Stačí v období mezi 1. dubnem a 31. červencem 2017 zakoupit v prodejnách nebo e-shopu www.rockpoint.cz  jakýkoliv produkt Salewa a zaregistrovat se na soutěžní webové stránce - ZDE nebo přímo v prodejně vyplnit soutěžní formulář a vhodit ho do soutěžní schránky.  V rámci registrace se seznámit s pravidly, zodpovědět soutěžní otázku „Kolik MWh elektrické energie vyrobila solární elektrárna na střeše sídla značky Salewa  v Bolzanu v kalendářním roce 2016“. Deset nejpřesnějších odpovědí získá výhry v pořadí o 1. do 10. Každý soutěžící může zaregistrovat více účtenek. Vyhrát však může jen jednou. Každý účastník musí v době nákupu být členem zákaznického klubu ZÓNA.

Soutěžní formulář »


Co hlavní výhra zahrnuje?

Účast výherců v sobě zahrnuje dopravu do místa realizace akce a zpět, veškerou dopravu na místě, ubytování, stravování, návštěvu sídla firmy Salewa, služby horského vůdce, pojištění Alpenverein, vybavení Salewa, které bude následně poskytnuto k odkoupení za zbytkovou cenu rovnající se 10 % z původní doporučené maloobchodní ceny. Veškeré uvedené služby zajišťuje na svůj náklad Organizátor. Výherci s sebou budou potřebovat jen nezbytné věci osobní potřeby.

 

 Těšíme se na setkání v Jižním Tyrolsku!

pravidla soutěže »

 

 

Další outdoorové čtení

Chladíte se v horkém létě plánováním a přípravou zimních expedic? Nepřehlédněte novinky od českého Tilaku...
Udělejte si radost, výprodeje vrcholí! Vyhmátněte špičkovou outdoor výbavu ve slevách...
Už známe výherce v soutěži o pobyt v Rakousku. Podívejte se...