Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Trailrunning Academy

co na vás letos čeká?

Běháte rádi v přírodě? Terén pro vás není překážkou, ale výzvou? Pak vězte, že si budeme rozumět. Trailrunningové vybavení pro nás není jen cesta k zaplnění poliček a ramínek našich prodejen. Trailrunning je pro nás životní styl i způsob jak pravidelně a jednoduše uniknout starostem běžného dne a jak příjemně „dobít baterky“.

 

TRAILRUNNING
EXPERT


specializované prodejny
 
 

TRAILRUNNING
STATION

 
poradenství, testování, prodej

 

RUNNING
TEST DAYS

 
testování vybavení
 
 

TRAILRUNNING
KEMPY

 
termíny, lokality, náplň
 
 

Řada z nás aktivně běhá, organizujeme běžecké kempy pro naše zaměstnance i zájemce z řad veřejnosti. Pravidelně připravujeme testovací dny vybavení pro Trailrunning nebo časově omezené akční nabídky. Již od jeho vzniku, jsme generálním partnerem největšího seriálu horských běhů v České republice: Rock Point - Horské výzvy.
 

Budeme rádi, když své běžecké radosti i starosti budete sdílet s námi. Jsme připraveni vám poradit s výběrem toho nejvhodnějšího vybavení a být vám nápomocni v dalších otázkách souvisejících s během.

 

Rock Point Trailrunning Expert

To jsou prodejny s rozšířenou nabídkou běžeckého sortimentu značek Inov8, Dynafit, Hoka One One, Brooks, On Running, Osprey, RaidLight, Nathan, Craft, Hannah, Royal Bay a dalších.

Prodejny, kde vás s jistotou budou obsluhovat lidé, kteří o běhání ledacos vědí. Prodejny, kde budete mít během Test Days možnost vyzkoušet si zboží před jeho zakoupením (termíny testovacích dnů »).
 

 


Rock Point Trailrunning Station

Je koncept, se kterým nás můžete potkat na vybraných závodech po celé České republice. V rámci Rock Point Trailrunning station vám nabízíme možnost otestovat si běžecké boty značek Inov8, Dynafit, Hoka One One, Brooks, On Running.

Chcete si vyzkoušet běhání s běžeckým batohem, vestou nebo holemi? Nemůžete se rozhodnout, jestli právě tuto součást vybavení využijete? Máme pro vás k dispozici několik desítek kousků od značek Osprey, RaidLight, Dynafit nebo Inov8. Půjčíme vám i kompresní návleky Royal Bay nebo čelovky Silva.

Vybavení si budete moc půjčit i na vlastní závod a s radostí vám poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího! Na většině závodů bude připraven také prodej zboží. Kromě výše zmíněného sortimentu nemusíte zoufat, když doma zapomenete třeba čelovku, běžecké hole, kompresní podkolenky nebo návleky... Budeme připravení vás „zachránit“ a s velkou pravděpodobností se pak uvidíme i na startovní čáře závodu.

S jistotou budeme na všech závodech Rock Point - Horské výzvy, ale budeme i na dalších akcích:

Running test days

testování běžecké obuvi v Rock Point prodejnách

Přijďte si vypůjčit běžecké vybavení přímo na prodejnu. V době testovacích dní zde najdete téměř kompletní nabídku testovacího sortimentu nabízeného v rámci Rock Point Trailrunning Station. Kdy a kde:
 

 • Rock Point Plzeň Americká:
  1. - 10. 4. 2019
  8. - 17. 7. 2019
  22.-27. 7. 2019
 • Rock Point Ostrava Forum Nová Karolina:
  1. - 8. 5. 2019
  2. - 8. 8. 2019
  2. - 8. 9. 2019
  15. - 24. 11. 2019
 • Rock Point Liberec OC Nisa:
  17. - 21. 6. 2019
  23. - 31. 8. 2019
  16. - 23. 10. 2019

 


 

Rock Point Trailrunningové Kempy 2019

Chcete se naučit správně běhat? Chtěli byste pomoci s technikou běhu? Zajímají vás specifika běhu v terénu?

Pojeďte s námi na některý z běžeckých kempů. Co od toho můžete očekávat? Budeme běhat, testovat, učit se, rozebírat techniku, diskutovat, kompenzovat, masírovat, sledovat přednášky… 

Kempy jsou určené pro začínající až pokročilé běžce, kteří se chtějí zdokonalit v technice běhu, potrénovat, potkat se s podobně naladěnými lidmi, něco se dozvědět o trailovém běhání, závodech, a trénincích našich ambasadorů i třeba doporučeních k regeneraci, kompenzaci a podobně. Program kempů je stavěn tak, aby byl pestrý, zvládnutelný a také zábavný.

Pro každého účastníka máme připraveno:

 • slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč
 • drobné dárky od partnerů kempů
 • originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu a pro všechny, kteří již byli na některém Rock Point Trailrunningovém kempu.


Termíny kempů
 

11. - 14. 4. 2019
14. - 18. 8. 2019
 
13. - 15. 9. 2019
 
31. 10. - 3. 11. 2019


PŘIHLÁŠKA »

Kempy v ČR - osvědčené atraktivní lokality, trailové terény, odborné vedení, společné výběhy, specifika trialového běhání, technika běhu, rozvoj silových i rychlostních schopností a vytrvalosti, běžecká abc, kompenzační posilování a protahování, tejpování, besedy o tréninku i závodech, poradenství, testování běžecké obuvi značek Inov8, Dynafit, Hoka One One, Brooks, On Running a dalších, testování běžeckých vest, batohů a jiných doplňků.

 

Kemp v Rakousku je záměrně programem trochu odlišný od kempů v České republice. Budeme hodně běhat, ale bylo by škoda nevyužít nádherného prostředí zdejších vápencových Alp a nevěnovat se i jiným, než ryze běžeckým aktivitám.
Pokud nám bude počasí přát, budeme se pohybovat nad horními stanicemi lanovek, budeme běhat po hřebenech a vrcholech, kolem horských chat, salaší nebo jezer. Do cesty se nám může postavit i lehká zajištěná cesta - ferrata. Nevynecháme ani malebné údolí řeky Steyr. Samozřejmostí bude testování běžecké obuvi i dalšího vybavení.
Běžecký program doplníme kondičním posilováním a regenerací v některém z mnoha koupališť nebo bazénů v okolí Hinterstoderu. K dispozici bude i masérka. Na kempu bude souběžně připravený i program kondičního cvičení různého druhu doplněný o turistiku. Na své si tedy přijdou i neběžci!

Případné dotazy rádi zodpovíme na e- mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám. 

 

Rock Point

Další outdoorové čtení

NOVINKA - Soustředění pro pokročilé běžce a běžkyně...
Pojďte si s námi po všech těch lockdownech proběhat krásnou šumavskou přírodu...
Podívejte se, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích historicky prvního běžecko-turistického projektu Rock Point "napříč Šumavou"...