Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Trailrunning Academy 2020

Vydejte se s námi objevovat krásy trailového běhání v našich horách i v Alpách

Běhání nás baví a cítíme, že i vy běháte rádi s námi. Třetí ročník Rock Point Trailrunningových kempů byl jednoznačně nejúspěšnějším a právě nyní již máme připravené nové čtyři Rock Point Trailrunningové kempy na rok 2020. Pojďte s námi...

Rock Point Trailrunning kempy 2020

Budeme běhat, testovat, učit se, hledat rezervy, rozebírat techniku, diskutovat, kompenzovat, sledovat přednášky… 

Termíny kempů
 

16. - 19. 4. 2020
12. - 16. 8. 2020
 
 
11. - 13. 9. 2020
 

 

 
22. - 25. 10. 2020
 


PŘIHLÁŠKA »

Kde budeme běhat?

První kemp nás čeká po Velikonocích na Vysočině v penzionu Horácko v lokalitě Tři Studny. Srpnový kemp v rakouských Alpách, ve středisku Hinterstoder je vždy silným a pro běžce přivyklé na naše domácí terény často i překvapivým zážitkem. Těšíme se na nové ubytování, nádherné hřebenovky i pohostinné horské chaty. Kemp je vhodný i pro rodinnou dovolenou. Šumavu máme hodně rádi, protože jsou to naše domovské hory.  Kemp je sice nejkratší, zato program o to atraktivnější a intenzivnější. V září už budeme mít Šumavu téměř jen pro sebe.  V Jizerských horách se nám líbí. Krásná příroda i běžecké terény a perfektní zázemí chaty Tesanka jsou našimi trumfy pro kemp v říjnu.
 

Pro běžecké začátečníky i pokročilé

Každý kemp je trochu jiný svým zaměřením. Kempy jsou určené pro začínající i pokročilé běžce, kteří se chtějí zdokonalit v technice běhu, potrénovat, potkat se s podobně naladěnými lidmi, něco se dozvědět o trailovém běhání, závodech, a trénincích našich ambasadorů i třeba doporučeních k regeneraci, kompenzaci a podobně. Program kempů je stavěn tak, aby byl pestrý, zvládnutelný a také zábavný. Trénujeme ve dvou až třech skupinách podle výkonnosti, každou skupinu doprovází trenér. Určitě si vyberete si kemp pro sebe!

testování běžecké obuvi a vest

Nedílnou součástí našich kempů je testování obuvi značek Dynafit, Inov8, Hoka One One, Brooks, On  a dalších. K dispozici jsou také běžecké vesty, batohy a jiné doplňky.
 

Účastnické triko

Originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu a pro všechny, kteří již byli na některém našem trailrunningovém kempu. Všichni další účastníci mají možnost zakoupení trika za zvýhodněnou cenu 490 Kč. Vyberte si...

Pánská účastnická trika:

Účastnická trika s potiskem loga Trailrunning kemp - pánská

Dámská účastnická trika:

Účastnická trika s potiskem loga Trailrunning kemp - dámská

 

Pro každého účastníka slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč.

Darujte sportovní zážitek

Chcete účast na některém z kempů darovat? Je to jednoduché. Dotyčného přihlaste, kemp zaplaťte a napište si o dárkovou poukázku na e-mail trailrunningkempy@rockpoint.cz. Po dohodě vám ji pošleme poštou na adresu, kterou si budete přát!

 

Dárková poukázka na Rock Point Trailrunning kemp

Osvědčený trenérský tým

Osvědčené složení trenérského týmu, který se o vás bude na kempech starat:

       
Jan Krabec Jan Krabec - absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a více než 25letou trenérskou praxí v atletickém oddíle ve Stříbře. Sám se aktivně atletice věnoval od 12 let, od 15 let pak na závodní a postupně vrcholové úrovni. Stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2018, 2017, 2015 i 2014. K největším trenérským úspěchům řadí kromě medailistů z mistrovství České republiky hlavně účasti svěřence na mládežnických Mistrovstvích Evropy v krosu i na dráze a 11. místo z mládežnického Mistrovství světa v běhu na 3000 m překážek. Velmi blízko má i k vysokým horám. Kromě lezení v Alpách má za sebou řadu horolezeckých expedic a výstupy na vrcholy v nejvyšších světových pohořích včetně osmitisícových. V roce 2006 stanul na vrcholu 8035 m vysokého Gasherbrumu II.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »
 
Martin Mužík Martin Mužík – v mládežnických kategoriích nadějný běžec na atletickém oválu. Reprezentant České republiky, mnohonásobný mistr České republiky, účastník mládežnických Mistrovství Evropy v dráhové atletice i krosu, 11. místo na Mistrovství světa v běhu 3000 m překážek dorostenců. V posledních letech se věnuje trialovému běhání a v letech 2018 i 2019 si doběhl pro několik medailových umístění v Rock Point Horských výzvách. Ambasador značky Dynafit.
 
Vendula Šťastná Vendula Šťastná – vystudovala katedru Fyzioterapie a katedru Tělesné výchovy a sportu Západočeské univerzity v Plzni. Podiatr, kondiční trenér s více než desetiletou praxí individuálních i skupinových tréninků zaměřených na důraz vhodného provedení pohybu a správné regenerace. Absolventka DNS kurzů Profesora Koláře, průběžné vzdělávání v oblasti fyzioterapie a kondičního cvičení. Fyzioterapeutka a masérka na závodech Rock Point Horské výzvy.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRKY »
Tomáš Bystřický Tomáš Bystřický – člen Rock Point Týmu a ambasador značky Dynafit, trenér biatlonu. Bývalý reprezentant České republiky v letním biatlonu, horských ultra bězích a SkyRunningu, Vítěz SP v letním biatlonu, mistr světa v letním biatlonu 2017, účast na Mistrovství Evropy 2015 a světa 2016 ve SkyMarathonu.  Vítězství v Pražské stovce 2014, Horských výzvách 2014 a 2016, účastník Gore-Tex Transalpine Run 2014 nebo ultramaratonu Transvulkania 2017 na Kanárských ostrovech.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »
 


Přihláška

Vyplňte on-line přihlášku na Rock Point Trailrunningové kempy 2020 za každého účastníka samostatně.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Na kempech se můžete těšit i na experty z prodejen Rock Point, kteří vám navíc poradí s výběrem správného vybavení a zejména vám řeknou vše podstatné k vybavení, které budete moci během kempu vyzkoušet.

Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme na e-mailu trailrunningkempy@rockpoint.cz

Rock Point

Další outdoorové čtení

Připravili jsme pro vás několik novinek, protože skialpinismus bude i letos ze všeho úplně nejvíc cool záležitost...

Bude nakonec Jindřiška startovat na Xterra? Jaké má plány pro rok 2020?

Otestujte si lyže Dynafit,  K2 nebo Ski Trab. Večer pak můžete vyzkoušet romantický noční hobby závod...