Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Trailrunning Camp Šumava

14. - 16. 9. 2018

Zadov, Chata Churáňov

 

2 noci a 4 tréninkové jednotky

Program: společné výběhy, specifika trailového běhání, technika běhu, rozvoj silových i rychlostních schopností a vytrvalosti, běžecká abc, kompenzační posilování, tejpování, besedy o tréninku i závodech, poradenství, testování běžecké obuvi značek Inov8, Dynafit, Hoka One One a dalších, testování běžeckých vest, batohů a jiných doplňků. Přednášky z prostředí trailového běhání, pokud budou podmínky a prostor rozbor individuální techniky u videa.
 

Rock Point Trailrunning kemp 2017 - bězecká abeceda
Rock Point Trailrunning kemp 2017 - trénink běhu do kopce
Rock Point Trailrunning kemp 2017 - výběh po okolí

Pátek 14. 9. 2018 - příjezd od 15. h, kdo stihne přijet včas, může od 17.h absolvovat první kratší společný trénink, po večeři organizační záležitosti kempu, večer beseda

Sobota 15. 9. 2018 - dvě běžecké tréninkové fáze, v podvečer regenerace, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda

Neděle 16. 9. 2018 – dopolední tréninková fáze přizpůsobená stavu účastníků, odpolední trénink zařadíme dle zájmu účastníků

 

Tréninky

Trénovat se bude po skupinkách dle výkonnosti, konkrétní náplň tréninků bude upřesněna před kempem. Drobné změny předběžného programu vyhrazeny.

Trenérský tým, který se o vás bude střídavě na kempech starat, zůstává v osvědčeném složení:
 

Jan Krabec Jan Krabec – absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a 25letou praxí. Sám se aktivně atletice věnoval od 12 let, od 15 let pak na závodní a postupně vrcholové úrovni. Stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2017, 2015 i 2014. K největším trenérským úspěchům řadí kromě medailistů z Mistrovství České republiky hlavně účasti svěřence na mládežnických Mistrovstvích Evropy v krosu i na dráze a 11. místo z mládežnického Mistrovství světa v běhu na 3000 m překážek. Má za sebou i řadu horolezeckých expedic a výstupy na vrcholy v nejvyšších světových pohořích včetně osmitisícových. V roce 2006 stanul na vrcholu 8035m vysokého Gasherbrumu II.
Tomáš Bystřický Tomáš Bystřický – student doktorandského programu na Západočeské Univerzitě v Plzni, trenér biatlonu a stále úspěšný závodník.  Reprezentant České republiky v letním biatlonu, horských ultra bězích a SkyRunningu, Vítěz SP v letním biatlonu, mistr světa v letním biatlonu 2017, účast na Mistrovství Evropy 2015 a světa 2016 ve SkyMarathonu. Člen Rock Point týmu a ambasador značky Dynafit.  Vítězství v Pražské stovce 2014, Horských výzvách 2014 a 2016, účastník Gore-Tex Transalpine Run 2014 nebo ultramaratonu Transvulkania 2017 na Kanárských ostrovech.
Linda Beniačová Linda Beniačová – rodačka ze Žiliny žije a trénuje v Brně, kde se s ní můžete setkávat na trénincích, které pro veřejnost organizuje místní Běžecký klub Brno. Pořádá také trailové kempy ve Vysokých Tatrách a Malé Fatře.  Její závodní specializací jsou převážně horské maratony a utramaratony, je ambasadorkou Světa běhu a adidasu. Od roku 2014 nemá jinou vítězku MČR v zimním horském maratonu – Lysá hora 24, s úspěchem ale závodí i na populární B7, Rock Point Horských výzvách a dalších extrémních závodech.


Cena

Cena kempu 2.990 Kč

Cena zahrnuje:  ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na dvě noci s vyváženou pestrou, zdravou a sportovně zaměřenou stravou (možnost diet), pitný režim  - plná penze, regeneraci, odborné trenérské vedení, testovací boty a běžecké vesty i batohy, dárky od partnerů kempu. Každý účastník obdrží slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč.

Případná regenerace v sauně nebo whirpoolu se platí na místě.

 

Výhody pro členy Zóna klubu

Originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč ZDARMA pro členy Rock Point Zóna klubu (on-line registrace) a pro všechny, kteří na našem trailrunningovém kempu byli v roce 2017. Všichni další účastníci mají možnost zakoupení trika za zvýhodněnou cenu 390 Kč.  Vyberte si svoji barvu trika a velikost! Zájemci o účastnická trika musí přihlášku na kemp odeslat nejpozději do 12. 8. 2018.

Pánská účastnická trika:

Účastnická trika s logem Rock Point Trailrunning kempu - pánská

Dámská účastnická trika:

Účastnická trika s logem Rock Point Trailrunning kempu - dámská

Minimální počet účastníků 15, maximální 25.

Přihlášky

Přihlášky do 27.8.2018. Zájemci o účastnická trika musí přihlášku odeslat již do 12. 8. 2018.

Vyplnit přihlášku »

platba na účet 8435865245/5500, registrace platná po zaplacení (bude potvrzeno na e-mail, doklad o platbě obdrží účastník na kempu), do zprávy pro příjemce uveďte své jméno (nebo jména účastníků) a kemp, na který se hlásíte.

Storno poplatky od 2 dnů před zahájením 100 %, 7 dnů před zahájením 50 %, 14 dní před zahájením 20 %, 21 dní před zahájením vrácení celé částky.

Poradíme vám

Případné dotazy rádi zodpovíme na e- mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám.

Každý účastník zodpovídá za svůj zdravotní stav a kempu se účastní na vlastní odpovědnost. Odesláním přihlášky dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů.

Dárkové poukázky na kempy

Chcete účast na některém z kempů darovat? Je to jednoduché. Dotyčného přihlaste, kemp zaplaťte a napište si o dárkovou poukázku na e-mail: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Po dohodě vám ji pošleme poštou na adresu, kterou si budete přát! 

dárkové poukázky na Rock Point Trailrunning kemp

Další termíny

Další termíny běžeckých kempů, informace o testovací obuvi a vše, týkající se Rock Point Trailrunning Experta, je k přečtení na našich stránkách nebo k doptání na kterékoliv kamenné prodejně Rock Point. Na našem blogu využijte filtru pomocí štítku #TrailrunningExpert.

Všechny termíny Rock Point Trailrunning běžeckých kempů 2018

Další outdoorové čtení

NOVINKA - Soustředění pro pokročilé běžce a běžkyně...
Pojďte si s námi po všech těch lockdownech proběhat krásnou šumavskou přírodu...
Podívejte se, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích historicky prvního běžecko-turistického projektu Rock Point "napříč Šumavou"...