Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Trailrunning Expert

Na co se můžete těšit v nadcházející sezóně?

Běháte rádi v přírodě? Terén pro vás není překážkou, ale výzvou? Pak vězte, že si budeme rozumět. Trailrunningové vybavení pro nás není jen cesta k zaplnění poliček a ramínek našich prodejen. Trailrunning je pro nás životní styl i způsob jak pravidelně a jednoduše uniknout starostem běžného dne a jak příjemně „dobít baterky“. Řada z nás opravdu aktivně běhá, organizujeme si pro vlastní sebevzdělávání i fyzický rozvoj běžecké kempy a také jsme již sedmým rokem generálním partnerem největšího seriálu horských běhů v České republice – Rock Point Horské výzvy.  

trailrunning
TEst centra

téměř 130 běžeckých modelů

více »

trailrunning
station

poradenství, testování, prodej

více »

trailrunnig kempy

termíny kempů a  možností testování

více »

O další modely běžeckých bot jsme rozšířili nabídku značek, na které jste u nás již zvyklí - Inov8, Dynafit, adidas, Salomon, ale protože stále hledáme a nacházíme možnosti ke zlepšení, najdete u nás nově i boty kultovní francouzské značky Hoka One One. Hoka byla od počátku značkou, která šla proti všeobecnému minimalistickému proudu poslední dekády a poté, co jsme měli možnost její maximalistické modely na vlastní nohy vyzkoušet, neváhali jsme! Vlastní zkušenosti jsou pro nás při tvorbě naší běžecké nabídky tím nejdůležitějším.

K botám patří pečlivě vybrané oblečení, které nás přesvědčilo funkčně i designově a také nepřeberné množství doplňků počínaje běžeckými vestami nebo batohy, přes hole, čelovky až k energetickým tyčinkám či gelům.

ROCK POINT –  TRAILRUNNIG TEST CENTRA

Abychom vám maximálně usnadnili výběr té nejlepší boty pro vaše výběhy a jen neteoretizovali u stěny s botami v obchodě, máme pro vás k dispozici na testování téměř 130 párů běžeckých modelů Inov8, adidas, Hoka One One, Dynafit a Salomon. Každá z našich specializovaných prodejen bude v průběhu sezóny pořádat testovací dny - Trailrunning Test Days, kdy si budete moci vybrané modely zdarma vyzkoušet.

ROCK POINT PLZEŇ – Americká 54 - Testovací dny: 15.-19. 5. 2017 a 5.-10. 6. 2017
ROCK POINT PRAHA - OC LETŇANY - Testovací dny: 22. - 23. 9. 2017 v rámci Rock Point Horské výzvy
ROCK POINT BRNO - OC OLYMPIA - Testovací den: 17. 6. a 16. 9. 2017
ROCK POINT OSTRAVA - FORUM NOVÁ KAROLINA - Testovací dny: 28. 4. - 7. 5. 2017


Rock Point Trailrunning Station

Ani letos nebude chybět na žádném závodě Horské výzvy  Rock Point Trailrunning station. Ojedinělá bude zejména nabídka téměř 130 párů testovacích běžeckých bot v pánských i dámských provedeních a kompletních velikostních řadách.

 

Na výběr budou Dynafit Alpine Pro a Trailbraker W , Inov8 TerraClaw , Trailtalon 275 a TerraClaw 250 W,  Hoka One One Clifton 3, Clifton 3 W, Challenger ATR 3, Adidas Terrex  Agravic , Agravic W a Salomon Sence Pro 2, Sonic Pro, Sence Pro W, Sonic Pro W.

Těšit se můžete i na testování zcela nové řady speedhikingových bot Salewa např. MS Ultra Train GTX! Salewa bude též prezentovat kolekci oblečení, batohů nebo holí, které jsou pro horské projetky typu Rock Point Horské výzvy jako stvořené. I proto je Salewa od letošního ročníku novým hlavním produktovým partnerem Rock Point Horské výzvy.

K testování bude i sada špičkových běžeckých batohů a vest Duro v objemech 1,5l, 6l a 15l  amerického specialisty Osprey např. Duro 6l. Také Osprey je jedním z produktových partnerů Rock Point Horské výzvy. 

Chcete mít jistotu, že produkt, který si přejete otestovat nebo na závod zapůjčit, bude pro vás připravený? Napište svůj požadavek na e-mail vašeho Trailrunning Experta!

Např. pro závody Horské výzvy jsou to tyto prodejny:
pro 1. závod - prodejna Rock Point Ostrava Nová Karolina: rockpoint.ostrava.karolina@rockpoint.cz,
pro 2. a 3. závod Rock Point Plzeň Americká: rockpoint.plzen.americka@rockpoint.cz,
pro 4. závod Rock Point Ostrva Nová Karolina: rockpoint.ostrava.karolina@rockpoint.cz,
pro 5. závod je vaším Trailrunning Expertem prodejna Rock Point Letňany: rockpoint.praha.letnany@rockpoint.cz

Opět bude možnost na místě zakoupit vybavení, které náhodou zapomenete doma a nebo až na místě zjistíte, že se bez něj prostě „nedá žít“. Za speciální akční ceny bude k zakoupení oblečení Salewa, Dynafit, Icebreaker, Craft, Ternua, Hannah, Smartwool, Royal Bay... i další trailrunningové nezbytnosti jako hydratační batohy Osprey, čelovky Petzl a Black Diamond, brýle Julbo nebo běžecké hole. Těšit se můžete na poradenství na slovo vzatých odborníků. Kdo nenakoupí hned, bude si moci odnést slevovou poukázku na nákup v prodejně.

K dispozici vám budeme od páteční 17 hodiny až do sobotního vyhlášení výsledků závodů. Při zakoupení zboží možná platba v hotovosti nebo platební kartou.


Trailrunning
kempy

Chcete se něco dozvědět o běhání a běžeckém tréninku, chcete zdokonalit svůj běžecký styl, chcete si zaběhat s partou podobně naladěných lidí, nebo třeba přemýšlíte, jak rozbít stereotyp vašich tréninků? Lákadlem pro vás také může být až 130 párů testovacích běžeckých bot značek Inov8, Dynafit, Hoka One One, Salomon a adidas. Přijeďte na jeden z podzimních Rock Point trailrunningových kempů, které jsme pro vás připravili na šumavském Zadově a v Hraběticích v Jizerských horách. Kemp na Šumavě bude převážně o běhání, v Jizerských horách věnujeme více prostoru běžeckému posilování, strečinku, regeneraci…. Ale zaběháte si také. Kempy povedou zkušení běžci a trenéři Jan Krabec a Tomáš Bystřický a těšit se můžete i na další experty v oborech, které s běháním souvisejí.

Případné dotazy rádi zodpovíme na e- mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám.

Termíny:
 

 

otestujte při závodech
termínovka

Rádi byste vyzkoušeli testovací botky a další trailrunningové vybavení přímo během závodní atmosféry? Náš "pojízdný" Rock Point Trailrunning Station bude na těchto akcích:
 

20. 5. 2017 Letkov u Plzně - Hannah Pilsen Trail Letkovská "čtyřicítka"
26.-27. 5. 2017 Horská výzva Beskydy
17. 6. 2017 Vinařský běh
30. 6. - 1. 7. 2017 Horská výzva Krušné Hory
21. - 22. 7. 2017 Horská výzva Šumava
11. - 12. 8. 2017 Horská výzva Jeseníky
1. - 3. 9. 2017 Adidas Continental Beskydská sedmička
16. 9. 2017 Craft RunGo Brno
22. -23. 9. 2017 Horská výzva Krkonoše
24. 9. 2017 Craft RunGo Ostrava
14. 10. 2017 Horská výzva Pálava - bonusový běh

 

testovací obuv

Testovat můžete tyto modely: Dynafit Alpine Pro a Trailbraker W , Inov8 TerraClaw , Trailtalon 275 a TerraClaw 250 W,  Hoka One One Clifton 3, Clifton 3 W, Challenger ATR 3, Adidas Terrex  Agravic , Agravic W a Salomon Sence Pro 2, Sonic Pro, Sence Pro W, Sonic Pro W.

Další outdoorové čtení

V pátek 25. 5. 2018, pět minut před půlnocí odstartuje první ze série závodů horských běhů a trekingu. Začínáme v Beskydech.
Letošní již třetí velké soustředění pro českou lezeckou reprezentaci se uskutečnilo na přelomu dubna a května v LC SmíchOFF.
Trasu dlouhou přes 60 km s převýšením přes 4000 metrů jsme zvládli. Nasajte z fotek tu úžasnou atmosféru závodu...