Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Trailrunning Academy

Na co se můžete těšit v nadcházející sezóně?

Běháte rádi v přírodě? Terén pro vás není překážkou, ale výzvou? Pak vězte, že si budeme rozumět. Trailrunningové vybavení pro nás není jen cesta k zaplnění poliček a ramínek našich prodejen. Trailrunning je pro nás životní styl i způsob jak pravidelně a jednoduše uniknout starostem běžného dne a jak příjemně „dobít baterky“. Je to prostě droga!

Řada z nás opravdu aktivně běhá, organizujeme běžecké kempy pro naše zaměstnance i zájemce z řad veřejnosti. Pravidelně připravujeme testovací dny vybavení pro Trailrunning nebo časově omezené akční nabídky. Již od jeho vzniku, jsme generálním partnerem největšího seriálu horských běhů v České republice: Rock Point - Horské výzvy.
 

Budeme rádi, když své běžecké radosti i starosti budete sdílet s námi. Jsme připraveni vám poradit s výběrem toho nejvhodnějšího vybavení a být vám nápomocni v dalších otázkách souvisejících s během.

 

TRAILRUNNING
EXPERT


specializované prodejny
 
 

TRAILRUNNING
STATION

 
poradenství, testování, prodej
 
 

RUNNING
TEST DAYS

 
testování vybavení
 
 

TRAILRUNNING
KEMPY

 
termíny, lokality, náplň
 
 

 

Rock Point Trailrunning Expert

Jsou prodejny s rozšířenou nabídkou běžeckého sortimentu značek Inov8, Dynafit, Hoka One One, adidas, Salomon, Osprey, RaidLight, Nathan, Craft, Hannah, Royal Bay a dalších. Prodejny, kde vás s jistotou budou obsluhovat lidé, kteří o běhání ledacos vědí. Prodejny, kde budete mít během Testovacích dní možnost vyzkoušet si zboží před jeho zakoupením. Termíny testovacích dnů najdete průběžně v aktualitách na našem Rock Point blogu.
 

 

Počet prodejen zařazených do projektu Rock Point Trailrunning Expert, budeme dále rozšiřovat.

Rock Point Trailrunning Station

Je koncept, se kterým nás můžete potkat na vybraných závodech po celé České republice. V rámci Rock Point Trailrunning station vám nabízíme možnost otestovat si běžecké boty značek Inov8, Dynafit, Hoka One One, adidas nebo Salomon. K dispozici máme přes 150 párů!

Chcete si vyzkoušet běhání s běžeckým batohem nebo vestou? Nemůžete se rozhodnout, jestli právě tuto součást vybavení využijete? Máme pro vás k dispozici několik desítek kousků od značek Osprey, RaidLight nebo Inov8. Půjčíme vám i kompresní návleky Royal Bay nebo čelovky Silva.

Vybavení si budete moc půjčit i na vlastní závod a s radostí vám poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího! Na většině závodů bude připraven také prodej zboží. Kromě výše zmíněného sortimentu nemusíte zoufat, když doma zapomenete třeba čelovku, běžecké hole, kompresní podkolenky nebo návleky... Budeme připravení vás „zachránit“ a s velkou pravděpodobností se pak uvidíme i na startovní čáře závodu.

S jistotou budeme na všech závodech Rock Point - Horské výzvy a Inov8 Krosového poháru.

testování běžecké obuvi v Rock Point prodejnách

Running Test Days - přijďte si vypůjčit běžecké vybavení přímo na prodejnu. V době testovacích dní zde najdete téměř kompletní nabídku testovacího sortimentu nabízeného v rámci Rock Point Trailrunning Station. Kdy a kde:
 

  • Rock Point Ostrava Forum Nová Karolina: 24. 3. - 8. 4. 2018, 3. - 13. 5. 2018, 9. - 15. 7. 2018
  • Rock Point Plzeň, Americká: 16. - 21. 4. 2018, 2. - 9. 6. 2018, 23. - 28. 7. 2018
     

Rock Point Trailrunningové Kempy 2018

V roce 2017 úspěšně proběhly první běžecké kempy. Překvapil nás zájem účastníků, máme radost, že jsme trefili lokality, kde se vám s námi líbilo, moc potěšily kladné ohlasy, zároveň jsme se obohatili o nové zkušenosti. S velkou chutí jsme se pustili do přípravy kempů na rok 2018. Budou ještě lepší!

V jarním termínu přidáváme kemp na Vysočině a v srpnu zařazujeme kemp v Alpách. Podzimní kempy budou stejně jako v roce 2017 na šumavském Zadově a Hraběticích Jizerských horách. Kromě kempu na Zadově, který zůstává víkendový, budou ostatní kempy prodloužené minimálně o jeden den.

Kempy jsou určené pro začínající až pokročilé běžce, kteří se chtějí zdokonalit v technice běhu, potrénovat, potkat se s podobně naladěnými lidmi, něco se dozvědět o trailovém běhání, závodech, a trénincích našich ambasadorů i třeba doporučeních k regeneraci, kompenzaci a podobně. Program kempů je stavěn tak, aby byl pestrý, zvládnutelný a také zábavný.

Pro každého účastníka slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč a další dárky od partnerů kempů.

Originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu a pro všechny, kteří již byli na některém Rock Point Trailrunningovém kempu. Kde se uvidíme?
 

  • VYSOČINA – Tři Studně, Penzion Horácko 12. - 15. 4. 2018
  • PYHRN-PRIEL – Hinterstoder, penzion Alpenrose,  15. - 19. 8. 2018
  • ŠUMAVA - Zadov, Chata Churáňov 14. - 16. 9. 2018
  • JIZERSKÉ HORY – Hrabětice, Chata Tesanka 1.- 4. 11. 2018

 

Kempy v ČR - osvědčené atraktivní lokality, trailové terény, odborné vedení, společné výběhy, specifika trialového běhání, technika běhu, rozvoj silových i rychlostních schopností a vytrvalosti, běžecká abc, kompenzační posilování a protahování, tejpování, besedy o tréninku i závodech, poradenství, testování běžecké obuvi značek Inov8, Dynafit, Hoka One One, adidas a dalších, testování běžeckých vest, batohů a jiných doplňků.

 

Kemp v Rakousku je záměrně programem trochu odlišný od kempů v České republice. Budeme hodně běhat, ale bylo by škoda nevyužít nádherného prostředí zdejších vápencových Alp a nevěnovat se i jiným, než ryze běžeckým aktivitám.
Pokud nám bude počasí přát, budeme se pohybovat nad horními stanicemi lanovek, budeme běhat po hřebenech a vrcholech, kolem horských chat, salaší nebo jezer. Do cesty se nám může postavit i lehká zajištěná cesta - ferrata. Nevynecháme ani malebné údolí řeky Steyr. Samozřejmostí bude testování běžecké obuvi i dalšího vybavení.
Běžecký program doplníme kondičním posilováním a regenerací v některém z mnoha koupališť nebo bazénů v okolí Hinterstoderu. K dispozici bude i masérka. Na kempu bude souběžně připravený i program kondičního cvičení různého druhu doplněný o turistiku. Na své si tedy přijdou i neběžci!

Případné dotazy rádi zodpovíme na e- mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám. 

 

Rock Point

Další outdoorové čtení

Připravili jsme pro vás několik novinek, protože skialpinismus bude i letos ze všeho úplně nejvíc cool záležitost...

Bude nakonec Jindřiška startovat na Xterra? Jaké má plány pro rok 2020?

Otestujte si lyže Dynafit,  K2 nebo Ski Trab. Večer pak můžete vyzkoušet romantický noční hobby závod...