Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Trailrunning Station

běžecké vybavení na otestování přímo v terénu a 20% slevy

Protože během žijeme, běhání podporujeme a běžeckou výbavu nabízíme, najdete nás také na různých běžeckých závodech. Rock Point Trailrunning Station je plně vybavený outdoor stánek, kde můžete zakoupit vybrané běžecké vybavení a doplňky s 20% slevou, využít poradenství našich běžeckých expertů nebo otestovat běžeckou obuv či vesty.

V nabídce našeho stánku najdete také výživové doplňky a další nezbytnosti, které pořídíte třeba těsně před závodem. Platit zde můžete i kartou. 

Testovací sady s více než stovkou párů bot

Kolegové a kamarádi běžci z Rock Point prodejen budou připraveni vám poradit a zodpovědět vaše otázky. Pro všechny zájemce bude připravena stovka testovacích běžeckých bot do rozličného terénu. Od horských trailů přes parkové cesty, až po silniční modely. Testovat budete moci top značky jako Dynafit, Hoka One One, Brooks, Inov8 či On Running.

Nebudou chybět testovací běžecké batohy a vesty Osprey, Dynafit a Raid Light.   A nově budou k dispozici i kompresní návleky a podkolenky českého výrobce Royal Bay. Boty, batohy, vesty i kompresní doplňky si samozřejmě půjde zapůjčit i na závod.

Termíny závodů se v rámci koronavirových omezení ještě průběžně mění. Jakmile budeme znát konečné termíny, budeme vás informovat. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás na startech závodů,
Rock Point

Další outdoorové čtení

To je běhání, testování, kempy, závody a prostě vše, co s během souvisí...
Parta čtyř běžcků se vydává "Napříč Šumavou". Proč? Kudy? Kdo? Představujeme vám běžecký projekt tvořený srdcem...
Budeme běhat, testovat, učit se, hledat rezervy, rozebírat techniku, diskutovat, kompenzovat, sledovat přednášky…