Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Trailrunning Station v Krušných horách!

Rock Point Trailrunning station je již nedílnou součástí Horské výzvy. I v Krušných horách bude pro zájemce připraveno téměř 130 párů testovacích běžeckých bot v pánských i dámských provedeních a kompletních velikostních řadách.

Modely obuvi k testování:

Dynafit: Alpine Pro  a Trailbraker W,
Inov8: TerraClaw 250 , Trailtalon 275  a TerraClaw 250 W,
Hoka One One: Clifton 3 , Clifton 3 W , Challenger ATR 3,
Adidas Terrex:  Agravic , Agravic W,
Salomon: Sence Pro 2 , Sonic , Sence Marin W , Sonic W.

Chybět nebude ani stánek hlavního produktového partnera Rock Point Horské výzvy značky Salewa s testovací sadou speedhikingových bot Salewa např. MS Ultra Train  a prezentací kolekce oblečení, batohů nebo holí.

Běžecké vesty k testování:

Nezapomeňte, že kromě bot budou k testování a zapůjčení na závod připravené taky běžecké batohy a vesty Duro v objemech 1,5l, 6 l a 15 l  amerického specialisty Osprey. Také Osprey je jedním z produktových partnerů Rock Point Horské výzvy.  

Informujte se:

Chcete mít jistotu, že produkt, který si přejete otestovat nebo na závod zapůjčit, bude pro vás připravený? Napište svůj požadavek na e-mail vašeho Trailrunning Experta! Pro 2. závod je to prodejna Rock Point Plzeň Americká - rockpoint.plzen.americka@rockpoint.cz 

Nákup nezbytností na místě:

Opět bude možnost na místě zakoupit vybavení, které náhodou zapomenete doma a nebo až na místě zjistíte, že se bez něj prostě „nedá žít“. Za speciální akční ceny bude k zakoupení oblečení Salewa, Dynafit, Ice Breaker, Craft, Ternua, Hannah, Smartwool, Royal Bay ….. i další trailrunningové nezbytnosti jako hydratační batohy Osprey, čelovky Petzl a Black Diamond, brýle Julbo nebo běžecké hole. Těšit se můžete na poradenství na slovo vzatých odborníků. Kdo nenakoupí hned, bude si moci odnést slevovou poukázku na nákup v prodejně.

K dispozici vám budeme od páteční 17 hodiny až do sobotního vyhlášení výsledků závodů. Při zakoupení zboží je možná platba v hotovosti nebo platební kartou.

Videopozvánka od Tomáše Bystřického:

 

 

Těšíme se na viděnou v Krušných Horách,

Rock Point Tým

Další outdoorové čtení

NOVINKA - Soustředění pro pokročilé běžce a běžkyně...
Pojďte si s námi po všech těch lockdownech proběhat krásnou šumavskou přírodu...
Podívejte se, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích historicky prvního běžecko-turistického projektu Rock Point "napříč Šumavou"...