Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Trailrunning Station v Krušných horách!

Rock Point Trailrunning station je již nedílnou součástí Horské výzvy. I v Krušných horách bude pro zájemce připraveno téměř 130 párů testovacích běžeckých bot v pánských i dámských provedeních a kompletních velikostních řadách.

Modely obuvi k testování:

Dynafit: Alpine Pro  a Trailbraker W,
Inov8: TerraClaw 250 , Trailtalon 275  a TerraClaw 250 W,
Hoka One One: Clifton 3 , Clifton 3 W , Challenger ATR 3,
Adidas Terrex:  Agravic , Agravic W,
Salomon: Sence Pro 2 , Sonic , Sence Marin W , Sonic W.

Chybět nebude ani stánek hlavního produktového partnera Rock Point Horské výzvy značky Salewa s testovací sadou speedhikingových bot Salewa např. MS Ultra Train  a prezentací kolekce oblečení, batohů nebo holí.

Běžecké vesty k testování:

Nezapomeňte, že kromě bot budou k testování a zapůjčení na závod připravené taky běžecké batohy a vesty Duro v objemech 1,5l, 6 l a 15 l  amerického specialisty Osprey. Také Osprey je jedním z produktových partnerů Rock Point Horské výzvy.  

Informujte se:

Chcete mít jistotu, že produkt, který si přejete otestovat nebo na závod zapůjčit, bude pro vás připravený? Napište svůj požadavek na e-mail vašeho Trailrunning Experta! Pro 2. závod je to prodejna Rock Point Plzeň Americká - rockpoint.plzen.americka@rockpoint.cz 

Nákup nezbytností na místě:

Opět bude možnost na místě zakoupit vybavení, které náhodou zapomenete doma a nebo až na místě zjistíte, že se bez něj prostě „nedá žít“. Za speciální akční ceny bude k zakoupení oblečení Salewa, Dynafit, Ice Breaker, Craft, Ternua, Hannah, Smartwool, Royal Bay ….. i další trailrunningové nezbytnosti jako hydratační batohy Osprey, čelovky Petzl a Black Diamond, brýle Julbo nebo běžecké hole. Těšit se můžete na poradenství na slovo vzatých odborníků. Kdo nenakoupí hned, bude si moci odnést slevovou poukázku na nákup v prodejně.

K dispozici vám budeme od páteční 17 hodiny až do sobotního vyhlášení výsledků závodů. Při zakoupení zboží je možná platba v hotovosti nebo platební kartou.

Videopozvánka od Tomáše Bystřického:

 

 

Těšíme se na viděnou v Krušných Horách,

Rock Point Tým

Další outdoorové čtení

To je běhání, testování, kempy, závody a prostě vše, co s během souvisí...
Parta čtyř běžcků se vydává "Napříč Šumavou". Proč? Kudy? Kdo? Představujeme vám běžecký projekt tvořený srdcem...
Budeme běhat, testovat, učit se, hledat rezervy, rozebírat techniku, diskutovat, kompenzovat, sledovat přednášky…