Rock Point trailrunningové kempy

2 min čtení 22. 06. 2017

Letošní novinka


Chcete se něco dozvědět o běhání a běžeckém tréninku, chcete zdokonalit svůj běžecký styl, chcete si zaběhat s partou podobně naladěných lidí, nebo třeba přemýšlíte, jak rozbít stereotyp vašich tréninků?

Lákadlem pro vás také může být až 130 párů testovacích běžeckých bot značek Inov8, Dynafit, Hoka One One, Salomon a adidas. Přijeďte na jeden z podzimních Rock Point trailrunningových kempů, které jsme pro vás připravili na šumavském Zadově a v Hraběticích v Jizerských horách. Kemp na Šumavě bude převážně o běhání, v Jizerských horách věnujeme více prostoru běžeckému posilování, strečinku, regeneraci…., ale zaběháte si také. Kempy povedou zkušení běžci a trenéři Jan Krabec a Tomáš Bystřický a těšit se můžete i na další experty v oborech, které s běháním souvisejí.

Případné dotazy rádi zodpovíme na e- mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám.

Termíny běžeckých kempů:

 

 

Každý účastník dostane hodnotné běžecké tričko Dynafit a slevový kupón k nákupu v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč!

Pitný režim zajištěný firmou Ethic sport, drobné účastnické dárky od značek Nathan, Raidlight a dalších.

A jak to vypadalo na jaře ve Vysočina aréně v Novém Městě na Moravě na zaměstnaneckém Rock Point trailrunningovém kempu, si můžete přečíst nebo se podívat na následující video:

 

 

 

Přihláška na běžecký kemp:
 

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

 

Další outdoorové čtení

Vše o běhu na jednom místě. Naučíme vás správný běžecký styl, otestujete si boty světových značek na vlastní kůži, poradíme s výběrem, doporučíme tréninkový plán...
Stezka Českem se v některých úsecích stávala téměř Stezkou smrti. Jak se osm handbikerů popralo s terénem...
Cyklojízda vozíčkářů na handbiku proběhne na Stezce Českem. Přidejte se na kole k handbikům, startujeme už 1. 7. 2022 z Karlových Varů...

Stezkou Českem na handbicích

30. 06. 2022
3 min čtení
Podporujeme

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey