Rock Point trailrunningový kemp Šumava

4 min čtení 27. 06. 2017

Kemp pro začátečníky a mírně pokročilé

Chata Churáňov, Zadov na Šumavě

Program:

společné výběhy, technika běhu včetně videa, běžecká abc, posilování, besedy o tréninku i závodech, poradenství, testování běžecké obuvi (130 párů bot značek Inov8, Dynafit, Hoka One One, Salomon a adidas Agravic).

Pátek 8. 9. 2017

  • sraz mezi 16. – 19. hod. na chatě Churáňov (kdo stihne přijet včas, může od 17. hod. absolvovat první kratší společný trénink)

  • po večeři organizační záležitosti kempu, beseda o běhání, tréninku, závodech...


Sobota 9. 9. 2017

  • dvě tréninkové fáze (3. fáze bude dle individuálních potřeb – regenerace nebo posilování)

  • večer společný program: beseda a videorozbor individuální běžecké techniky


Neděle 10. 9. 2017

  • dopolední tréninková fáze přizpůsobená stavu účastníků

  • odpoledne dobrovolný delší výběh případně individuální konzultace

 

Trénovat se bude po skupinkách dle výkonnosti, konkrétní náplň tréninků bude upřesněna před kempem. Drobné změny předběžného programu vyhrazeny.

Každý účastník dostane hodnotné běžecké tričko Dynafit a slevový kupón k nákupu v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč!

Pitný režim zajištěný firmou Ethic sport, drobné účastnické dárky od značek Nathan, Raidlight a dalších.

Kdo povede tréninky:Jan Krabec
Absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a více než 20 letou praxí, bývalý juniorský reprezentant ČR, stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2017, 2015 a 2014, k trenérským úspěchům patří medaile svěřenců na atletických Mistrovských ČR i 11. místo na dorosteneckém Mistrovství světa nebo 13. místo na juniorském Mistrovství Evropy.

 

Tomáš  Bystřický
Student doktorandského programu na Západočeské Univerzitě v Plzni, trenér biatlonu a stále úspěšný závodník.  Reprezentant České republiky v letním biatlonu, horských ultra bězích a SkyRunningu, Vítěz SP v letním biatlonu a účast na Mistrovství Evropy 2015 a světa 2016 ve SkyMarathonu. Člen Rock Point týmu a ambasador značky Dynafit.  Vítězství v Pražské stovce 2014, Horských výzvách 2014 a 2016, účastník Gore-Tex Transalpine Run 2014 nebo ultramaratonu Transvulkania 2017 na Kanárských ostrovech.

 

 

 

Těšit se můžete i na experty z prodejen Rock Point, kteří vám navíc poradí s výběrem správného vybavení a zejména vám řeknou vše podstatné k botám, které budete moci během kempu vyzkoušet.

Cena: 2890 Kč


Cena zahrnuje: 2 noci ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích horské chaty s vlastním sociálním zařízením včetně plné penze (zdravá domácí kuchyně, možnost speciální diety). Každý účastník kempu obdrží slevový voucher v hodnotě až 500 Kč na nákup v prodejnách Rock Point.

Regenerace v sauně nebo whirpoolu dle zájmu s doplatkem na místě.

 

  • minimální počet účastníků 15, maximální 25

  • přihlášky do 31. 8. 2017

  • platba na účet 8435865245/5500, registrace platná po zaplacení (bude potvrzeno na e-mail, doklad o platbě obdrží účastník na kempu), do zprávy pro příjemce uveďte své jméno (nebo jména účastníků) a kemp, na který se hlásíte.

  • Storno poplatky od 2 dnů před zahájením 100 %, 7 dnů před zahájením 50 %, 14 dní před zahájením 20 %, 21 dní před zahájením vrácení celé částky.


Případné dotazy rádi zodpovíme na e- mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám.

Každý účastník zodpovídá za svůj zdravotní stav a kempu se účastní na vlastní odpovědnost.  


Další termíny běžeckých kempů, informace o testovací obuvi a kompletní informace o Rock Point Trailrunning Expertovi jsou k přečtení na našich stránkách nebo k doptání na kterékoliv kamenné prodejně Rock Point.

Přihláška na běžecké kempy:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Video:

Jak probíhal Trailrunningový kemp zaměstnanců Rock Point

 

Další outdoorové čtení

Vše o běhu na jednom místě. Naučíme vás správný běžecký styl, otestujete si boty světových značek na vlastní kůži, poradíme s výběrem, doporučíme tréninkový plán...
Testování běžeckých bot, slevy, výběhy s konzultací se specialistou přímo v terénu. Nepromeškejte termíny...
Stezka Českem je nyní v největší trekové aplikaci a zařadila se na mapu světových dálkových tras. Více...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey