Co takhle zahájit přípravu na novou sezónu společně?

6.- 9. 10. 2022 - Šumava, Zadov, Chata Churáňov

Ve spolupráci s běžeckými experty Rock Pointu jsme pro vás opět připravili trailový kemp určený pro členy RUN magazín komunity. Oba předchozí kempy vyšly na jedničku. Neváhejte a pojeďte s námi!

3 noci, 6 tréninkových jednotek, 3x plná penze, sauna a vířivka v ceně

Rock Point Trailrunning camp

Kemp proběhne na začátku října tentokrát na Šumavě. Vybrali jsme Zadov, kam jezdí trénovat i atletičtí reprezentanti!  Budeme běhat, testovat, učit se, hledat rezervy, rozebírat techniku, diskutovat, sledovat přednášky a skvěle se bavit.

PŘIHLÁŠKA »

Běžecký kemp je určený pro začínající i pokročilé běžce, kteří se chtějí zdokonalit v technice běhu, potrénovat, potkat se s podobně naladěnými lidmi, něco se dozvědět o trailovém běhání, závodech, trénincích i třeba doporučeních k regeneraci, kompenzaci a podobně.

Otestujete si (nejen) běžeckou obuv

Nedílnou součástí kempu bude testování obuvi značek Dynafit, Inov-8, Hoka, Brooks a On. K dispozici budou také běžecké vesty, batohy Osprey a Dynafit.
 

Rock Point Run Magazin Trailrunning kemp Šumava
Rock Point Run Magazin Trailrunning kemp Šumava
Rock Point Run Magazin Trailrunning kemp Šumava
 

účastnické triko, slevový voucher i drobné dárky

Obdržíte originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu a pro všechny, kteří byli na některém našem trailrunningovém kempu v roce 2020, 2021. Všichni další účastníci mají možnost zakoupení trika za zvýhodněnou cenu 490 Kč.

Pro každého účastníka poukázka na nákup v prodejnách Rock Point, případně další drobné dárky od partnerů kempů

Podívejte se na všechny barevné varianty dámských a pánských modelů a ve formuláři vyberte požadovanou barvu a velikost - PROHLÉDNOUT TRIKA

malá ukázka barevných variant účastnických triček Rock Point Trailrunning Camp

Program:

Společné výběhy, specifika trailového běhání, technika běhu, rozvoj silových i rychlostních schopností a vytrvalosti, běžecká abc, kompenzační posilování, tejpování, besedy o tréninku i závodech, poradenství, testování běžecké obuvi značek Dynafit, Inov-8, Hoka, Brooks a On, testování běžeckých vest, batohů a jiných doplňků. Přednášky z prostředí trailového běhání, rozbor individuální techniky u videa.

Čtvrtek – příjezd od 15 hod., kdo stihne přijet včas, může od 16 hod. absolvovat první společný trénink, po večeři organizační záležitosti kempu, večer beseda

Pátek – dopoledne běžecká tréninková fáze, odpoledne kondiční posilování, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda

Sobota – dopoledne běžecká tréninková fáze, odpoledne kompenzační posilování, rozbor individuálních dysbalancí a problémů, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda

Neděle – dopolední tréninková fáze přizpůsobená stavu účastníků, odpolední trénink zařadíme dle zájmu účastníků

Trénovat se bude po skupinkách dle výkonnosti, konkrétní náplň tréninků bude upřesněna před kempem. Drobné změny předběžného programu vyhrazeny.

Rock Point Trailrunning kemp Šumava

Kdo vás bude trénovat

Na kempech se o vás postrarají bývalí atletičtí reprezentanti i odborní kondiční trenéři. Přečtěte si o nich více...

Pojďme si představit celý trenérský tým »


Na kempu se můžete těšit i na experta z trailrunningové speciálky Rock Point, který vám poradí s výběrem správné běžecké výbavy a řekne vše podstatné k vybavení, které si budete moci během kempu vyzkoušet.

Cena

Cena kempu 5 290 Kč

Cena zahrnuje: ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na tři noci s vyváženou pestrou, zdravou a sportovně zaměřenou stravou (možnost diet), pitný režim včetně iontových nápojů, plná penze, regenerace v sauně nebo vířivce, odborné trenérské vedení, testovací boty a běžecké vesty i batohy a dárky od partnerů kempu. Každý účastník obdrží slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point.

Masáže a tejpování: možnost objednat na místě u přítomného fyzioterapeuta. Platí se v hotovosti na místě.

Platba: na účet 1978235002/5500, registrace platná po zaplacení (bude potvrzeno na e-mail, doklad o platbě obdrží účastník na kempu), do zprávy pro příjemce uveďte své jméno (nebo jména účastníků) a kemp, na který se hlásíte.

Storno poplatky: 7 dnů a méně před zahájením 100 %, do 14 dnů před zahájením 50 %, do 21 dnů před zahájením 20 %, 30 dní a více před zahájením vrácení celé částky.

Minimální počet účastníků 20, maximální 35.

Rock Point Trailrunning kemp Šumava

 

Případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám.


 

  • Každý účastník zodpovídá za svůj zdravotní stav a kempu se účastní na vlastní odpovědnost
  • Každý účastník souhlasÍ se zpracováním osobních údajů.

 

Rezervujte si své místo na běžeckém kempu

Přihlášky posílejte  do 28. 9. 2022, zájemci o originální funkční triko do 12. 9. 2022.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři