Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Nalaďme společně formu na závody!

7.- 10. 10. 2021- Vysočina, Tři Studně, Penzion Horácko

Ve spolupráci s běžeckými experty Rock Pointu jsme pro vás připravili druhý ročník trailového kempu určeného pro členy RUN magazín komunity. První kemp se velmi vydařil a kdo jste nebyl, neváhejte!

3 noci, 6 tréninkových jednotek, 3x plná penze, sauna a vířivka v ceně

Kemp proběhne na přelomu dubna a května na Vysočině v osvědčené a atraktivní lokalitě Tři Studně. Budeme běhat, testovat, učit se, hledat rezervy, rozebírat techniku, diskutovat, sledovat přednášky a skvěle se bavit.

PŘIHLÁŠKA »

Běžecký kemp je určený pro začínající i pokročilé běžce, kteří se chtějí zdokonalit v technice běhu, potrénovat, potkat se s podobně naladěnými lidmi, něco se dozvědět o trailovém běhání, závodech, trénincích i třeba doporučeních k regeneraci, kompenzaci a podobně.

Otestujete si (nejen) běžeckou obuv

Nedílnou součástí kempu bude testování obuvi značek Dynafit, Inov-8, Hoka One One, Brooks a On Running. K dispozici budou také běžecké vesty, batohy Osprey a Dynafit.
 

Rock Point Trailrunning kemp Vysočina 2019
Rock Point Trailrunning kemp Vysočina 2019
Rock Point Trailrunning kemp Vysočina 2019
 

obdržíte slevový voucher i drobné dárky

Každý účastník obdrží slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč, originální kempovou čelenku a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč. Vyberte si svoji barvu trika a velikost! Navíc další dárky od partnerů kempu.

Podívejte se na všechny barevné varianty dámských a pánských modelů a ve formuláři vyberte požadovanou barvu a velikost - PROHLÉDNOUT TRIKA

malá ukázka barevných variant účastnických triček Rock Point Trailrunning Camp

Program:

Společné výběhy, specifika trialového běhání, technika běhu, rozvoj silových i rychlostních schopností a vytrvalosti, běžecká abc, kompenzační posilování, tejpování, besedy o tréninku i závodech, poradenství, testování běžecké obuvi značek Dynafit, Inov-8, Hoka One One, Brooks a On Running, testování běžeckých vest, batohů a jiných doplňků. Přednášky z prostředí trailového běhání, rozbor individuální techniky u videa.

Čtvrtek – příjezd od 15 hod., kdo stihne přijet včas, může od 16 hod. absolvovat první společný trénink, po večeři organizační záležitosti kempu, večer beseda

Pátek – dopoledne běžecká tréninková fáze, odpoledne kondiční posilování, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda

Sobota – dopoledne běžecká tréninková fáze, odpoledne kompenzační posilování, rozbor individuálních dysbalancí a problémů, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda

Neděle – dopolední tréninková fáze přizpůsobená stavu účastníků, odpolední trénink zařadíme dle zájmu účastníků

Trénovat se bude po skupinkách dle výkonnosti, konkrétní náplň tréninků bude upřesněna před kempem. Drobné změny předběžného programu vyhrazeny.

Rock Point Trailrunning Camp Run magazín Vysočina

Kdo vás bude trénovat

Na kempech se o vás postrarají bývalí atletičtí reprezentanti i odborná kondiční trenérka. Přečtěte si o nich více...

       
Jan Krabec Jan Krabec - absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a téměř 30letou trenérskou praxí v atletickém oddíle ve Stříbře. Sám se aktivně atletice věnoval od 12 let, od 15 let pak na závodní a postupně vrcholové úrovni. Je stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2018, 2017, 2015 i 2014. K největším trenérským úspěchům řadí kromě medailistů z mistrovství České republiky hlavně účasti svěřence na mládežnických Mistrovstvích Evropy v krosu i na dráze a 11. místo z mládežnického Mistrovství světa v běhu na 3000 m překážek. Velmi blízko má i k vysokým horám. Kromě lezení v Alpách má za sebou řadu horolezeckých expedic a výstupy na vrcholy v nejvyšších světových pohořích včetně osmitisícových. V roce 2006 stanul na vrcholu 8035 m vysokého Gasherbrumu II. Právě v jeho hlavě se zrodil nápad přeběhnout Šumavu, který vyústil v projekt - Rock Point výzva „napříč Šumavou“.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »
 
Filip Tomeš Filip Tomeš - v mládežnických kategoriích nadějný běžec na dráze. Pravidelně se účastnil atletických republikových šampionátů dorostu a juniorů v běhu na 800 m. Později na vysoké škole objevil kouzlo skalního a následně vysokohorského lezení. V posledních letech se věnuje trailrunningovému běhání a v letech 2018 a 2017 si doběhl v kategorii dvojic pro celkové vítězné umístění v Rock Point Horských výzvách na trati Half. S Martinemm Mužíkem společně trénují v rodném Tachově a podnikají spolu trailové výzvy jako např. jednodenní přeběh Českého lesa v délce lehce přes 100 km.  Nebo s Honzou Krabcem 22hodinový nonstop speedhikingový traverz alpského hřebene Jubileumsgrat mezi vrcholy Alpspitze a Zugspitze. S výstupem od auta a sestupem k autu. Byl členem týmu, který v roce 2020 jako první přeběhl 160km Rock Point výzvu "napříč Šumavou."
Gustav Červený Gustav Červený – kondiční trenér se zaměřením na široké spektrum jedinců. Libuje si v pestrosti cvičení, rád hledá a zkouší novinky. Pracuje s hobby sportovci na jejich podpůrném silovém rozvoji, s nesportovci udržuje fyzičku pomocí silově-vytrvalostních nebo funkčních tréninků, s maminkami po šestinedělí zdokonaluje stabilizaci trupu, pracuje s aktivními lidmi po úrazech v rámci jejich rehabilitace i jejich kondiční přípravy. Jeho koníčkem jsou běžecké průpravy a pohybové průpravy pro herní sporty. Profesi se věnuje čtyři roky. Je absolventem magisterského studia fyzioterapie na FTVS UK a bakalářského na FZS ZČU. Sám žije pohybem, jeho vášní je letecký sport speedflying
 

 

Na kempu se můžete těšit i na experta z trailrunnigové speciálky Rock Point, který vám poradí s výběrem správné běžecké výbavy a řekne vše podstatné k vybavení, které budete moci během kempu vyzkoušet.

Cena

Cena kempu 5 490 Kč

Cena zahrnuje: ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na tři noci s vyváženou pestrou, zdravou a sportovně zaměřenou stravou (možnost diet), pitný režim - plná penze, regeneraci v sauně a vířivce, odborné trenérské vedení, testovací boty a běžecké vesty i batohy a dárky

Masáže a tejpování: bude možnost objednat na místě u Venduly Šťastné. Platí se v hotovosti na místě.

Platba: na účet 1978235002/5500, registrace platná po zaplacení (bude potvrzeno na e-mail, doklad o platbě obdrží účastník na kempu), do zprávy pro příjemce uveďte své jméno (nebo jména účastníků) a kemp, na který se hlásíte.

Storno poplatky: 7 dnů a méně před zahájením 100 %, do 14 dnů před zahájením 50 %, do 21 dnů před zahájením 20 %, 30 dní a více před zahájením vrácení celé částky.

Minimální počet účastníků 20, maximální 35.

Rock Point Trailrunning Camp Vysočina 2019Případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám.
 


 

  • Každý účastník zodpovídá za svůj zdravotní stav a kempu se účastní na vlastní odpovědnost
  • Každý účastník souhlasÍ se zpracováním osobních údajů

 


Rezervujte si své místo na běžeckém kempu

Přihlášky posílejte  do 26. 9. 2021, zájemci o originální funkční triko do 5. 9. 2021.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři