Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Running Test Days v Plzni

TESTOVÁNÍ BĚŽECKÝCH BOT

Milovníci běhu zpozorněte! Testovat nyní můžete v plzeňském regionu. V prodejně Rock Point Plzeň na Americké budou probíhat RUNNING TEST DAYS. Těšit se můžete nejen na poradenství v této oblasti, ale i na slevu 20 % na běžecký sortiment značek Kari Traa, Craft, adidas, Inov8, Dynafit, Salomon či Hoka One One.

Navíc si můžete běžecké boty adidas, Inov8, Dynafit, Salomon, Hoka One One otestovat na vlastní nohy. Testování je zcela ZDARMA, stačí předložit dva průkazy totožnosti nebo kartičku ZÓNA a jeden z dokladů a můžete si vyběhnout do terénu.

RUNNING TEST DAYs v Plzni:
15. 5. – 19. 5. 2017
05. 6. - 10. 6. 2017
 

Využijte příležitosti a vybavte se na běžeckou sezónu, ať vám to parádně běhá. Sleva 20 % na veškeré běžecké vybavení vybraných značek je pouze v uvedené termíny.

Sleva platí pouze v prodejně Rock Point Plzeň Americká na nezlevněné zboží z běžeckého sortimentu. Slevy a akce nelze vzájemně kombinovat.

Vyběhněte si s outdoor expertem do terénu

První týden testování běžecké obuvi vyvrcholí účastí člena české reprezentace v horském běhu – skyrunningu Tomáše Bystřického na testovací akci u boleveckých rybníků 18. 5. 2017. V době od 14:30 do 19:00 hod si tak budete moci nejen otestovat běžeckou obuv, ale získat také cenné rady přímo od Tomáše. Kdo bude mít zájem, vydá se s Tomášem na výběh terénem. 

Během této doby tedy testovací obuv nebude k dispozici v prodejně, ale zato ji můžete vyzkoušet přímo v krásném terénu boleveckých rybníků.

Více o této akci »»»

 

Další outdoorové čtení

Obnovujete lezeckou výbavu? Co takhle dynamická i statická lana s extra slevou? Na e-shopu vyberete v různých délkách...
Přijďte si pořídit outdoor výbavu k nám do prodejen. Máme otevřeno, můžete zkoušet, můžete sahat, můžete využívat sezónních slev...
Dětský den se blíží. Získejte slevu na dětskou obuv a za ušetřené penízky s nimi vyrazte na výlet...