Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

S produkty Grangers kvalitně zazimujete své zimní vybavení

2 min čtení 24. 02. 2017

Než uložíte zimní oblečení a obuv k "letnímu spánku"...

Zima už pomalu ustupuje a nástupem jara postupně přehazujeme svůj outdoorový šatník. Zimní věci více dozadu a do popředí se dostávají jarní kousky. Nepodceňujte správné "zazimování" své zimní výbavy. Nejen, že před další zimou budete ihned připraveni vyrazit do akce. Ale správnou péčí o svou bundu, která s vámi hoblovala svahy nebo membránové kalhoty či boty, jež vás doprovázely doslova na každém kroku, prodloužíte jejich životnost a obnovíte funkci technických materiálů.

Co doporučujeme?

Kvalitní a šetrné prostředky Grangers. Firma založená již v roce 1937 se stala první firmou vyrábějící ekologicky nezávadné impregnace na vodní bázi. Princip výroby ekologicky nezávadných, vysoce kvalitních a účinných přípravků přetrvává až do dnešních dní. Impregnace Grangers obnovují voděodolnost obuvi, oblečení a vybavení. Pravidelným ošetřováním zachováte původní vlastnosti vybavení a prodloužíte jeho životnost. V roce 2006 byl Grangers udělen certifikát ISO 14001, norma označující zavedení systému ekologického managementu. Nezávislé potvrzení, že výrobky Grangers a používané výrobní procesy splňují nejpřísnější ekologické zásady.

Stačí si vybrat Grangers pomocníka dle typu vybavení na oblečení plněné peřím nebo dutým vláknem, merino vlnu...

Vybrat z Grangers nabídky »

produkty Grangers jsou šetrné k životnímu prostředí

Další outdoorové čtení

Omezená otevírací doba kamenných prodejen Rock Point, Hannah a KEEN na státní svátek 28. 10. 2021...

V pondělí 11. 10. 2021 jsme otevřeli "novou" brněnskou prodejnu...
Využijte 20% slevu na všechen lezecký materiál a oblečení značek Rafiki a Ocún...