Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

SAMOOHŘEV ti ohřeje jídlo bez ohně, vařiče a nádobí za 12 MINUT!

Jedinečná technologie značky Adventure Menu nyní umožňuje využít potenciál hotového jílda opravdu naplno! Neztrácej cenný čas uprostřed dne vybalováním vařiče a mytím nádobí. Použij samoohřev a buď v klidu.


Samoohřev Adventure Menu se skládá z ohřevné kapsle a tzv. Zipper-bagu. Ten slouží jako trouba, ve které se jídlo ohřívá a je na více použití. Samoohřevná kapsle je jednorázová a funguje na principu exotermické reakce mezi nehašeným vápnem a vodou. Ta vytvoří teplotu až 100°C a takto horká pára ohřeje jídlo i v extrémních podmínkách za 12 minut. Nevadí že prší, fouká, nebo jsi ve vysoké nadmořské výšce. Samoohřev funguje kdekoli. Díky tomu, že je jídlo uzavřené v bariérovém sáčku se do něj samozřejmě žádná chemie nedostane. Navíc po použití je samoohřevná kapsle 100% rozložitelná, tudíž jí můžeš zakopat kdekoli v přírodě.