Doprava zdarma Doprava Ikona
sed. úvaz

Singing Rock PROFI WORKER 3D STANDARD

4 199 Kč
Velikost
S
M/L
XL

Popis produktu

Plně nastavitelný postroj s průběžnými nastavovacími popruhy pro lanový přístup s širokým polstrovaným bederním pásem, nohavičkami a ramenními popruhy. Rovněž se hodí pro polohování pracovníka, zachycení pádu a záchranu.

 

Velmi pohodlný široký bederní pás zaručuje maximální komfort při práci ve visu. Nařasený pevnostní popruh na bederním pásu zaručuje při normálních pracovních podmínkách rozložení sil pouze do polstrování. Reflexní proužek na ramenou a reflexní proužek a potisk na bederním pásu zvyšují viditelnost postroje. Anatomicky tvarované nohavičky a bederní pás jsou chráněny odolnou PES tkaninou pro vyšší odolnost vůči mechanickému opotřebení.

 

Popruhy pro spojení nohaviček s bederním pásem vyrobeny z odolné PES tkaniny pro vyšší odolnost proti oděru. Přední a zadní navazovací body pro zachycení pádu dle normy EN 361 dodatečně označeny štítkem „A“. Přední bod pro připojení slaňovacích pomůcek nebo polohování (EN 813, EN 358). 2 postranní body pro polohování s možností nastavení polohy (EN 358).

 

Všechny ocelové komponenty ošetřeny technologií E-coating pro vyšší odolnost vůči korozi. 4 ergonomicky tvarovaná velká poutka na materiál s nosností 5 kg. Těžší předměty do 35 kg lze zavěsit do nařaseného pevnostního popruhu na bederním pásu. Dodatečná poutka na nohavičkách a bederním pásu s nosností 5 kg pro lepší organizaci v materiálu. Široká gumička na levém ramenním popruhu pro připevnění vysílačky či jiného zařízení. Připojovací ramenní body pro záchranu z úzkých prostorů (EN 1497). Sloty na bederním pásu pro umístění karabiny PORTER pro rychlé připojení materiálu. Chytré a rychlé řešení připevnění hrudního blokantu CAM CLEAN s použitím dodatečné mailony.

 

Identifikační a metodický štítek.

Verze bez Speed upínání.

Specifikace

pohlaví Pánské, Dámské
značka Singing Rock pracovní úvazky Singing Rock
typ produktu sedací úvazek
vhodné pro aktivity Lezení
velikost M/L, S, XL
typ úvazku celotělový
info o produktu sed. úvaz
hmotnost 2075 g/M-L
Kód produktu

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey