Bezpečí nade vše! V horách to platí dvojnásob. Potřebujete udělat servis lavinovových vyhledávačů a batohů Jetforce značky Pieps? Obraťte se na nás.

CO NABÍZÍME:

Provádíme aktualizace softwaru a diagnostiku funkčnosti lavinových vyhledávačů a batohů jetforce značky Pieps. Diagnostika a aktualizace se dělá cca do 1 hodiny, podle momentální vytíženosti personálu prodejny. Veškeré služby provádíme v prodejně Rock Point Brno OC Olympia.

JAK TO FUNGUJE:

Servis lavinové výbavy Pieps a batohů jetforce provádíme v prodejně Rock Point Brno OC Olympia. Pokud nejste z Brna a okolí, můžete k nám svou výbavu poslat nebo ji přinést na jakoukoliv naši prodejnu a my se o vzájemné přeposlání již postaráme. Na prodejně nebo v zásilce zanechte zpětný kontakt včetně telefonu a e-mailu (nutné pro případné kontaktování v rámci prováděné služby) a po provedení aktualizace vám vybavení zašleme zpět na prodejnu nebo vaši adresu.
V případě přeposílání mezi prodejnami, prosíme, počítejte s prodlouženou dobou provedení servisu, a to cca týden.

KOLIK SLUŽBA STOJÍ:

Tuto službu zpoplatněnou nemáme a špičkový servis je pro vás zcela ZDARMA. Podmínkou není zakoupení výbavy v našich prodejnách nebo e-shopu.

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey