Sjezdové a skialpové lyže, běžky i snowboard svěřte do naší péče

Ski servis je otevřen od 1. 10. 2022. 

Pro zimní sezónu 2022/2023 nabízíme v našem Rock Point Ski servisu v Plzni na Americké - SKI SERVIS a BOOTFITTING.

Špičková péče o lyže všeho druhu i snowboard

Ski servis

Předností je plně automatický stroj od předního rakouského výrobce Wintersteiger Scout Plus.

Wintersteiger Scout Plus používá momentálně nejmodernější dostupné technologie broušení lyží a zaručuje tak špičkovou kvalitu finálního nabroušení a celkového provedení. Díky technologii brusného kamene "hovering position", kdy najíždí lyže na kámen a ne kámen na lyži je docíleno optimálního orovnání skluznice a vytvoření kvalitní struktury až ke špičce a patě lyže. Přesně nastavitelná výška kamene a rychlost orovnávání, spolu s Racing orovnávací jednotkou umožňuje ideální výběr finální struktury.

Modul keramických kotoučů pro finální broušení bočních a spodních hran je naprosto stejná technologie, jakou používají výrobci lyží i závodní teamy. Tato technologie zajišťuje naprosto přesnou geometrii hran, požadovaný úhel broušení a stejnou kvalitu po celé délce hrany lyže. Navíc je tato technologie velmi šetrná k hranám a nedochází k nadměrnému opotřebení lyže při pravidelném broušení.

Veškeré brusné operace jsou řízeny počítačem a tím je zajištěna špičková a konstantní kvalita finálního provedení.

Ski-servis - Wintersteiger stroj Rock Point PlzeňSki-servis - Wintersteiger stroj Rock Point Plzeň

Wintersteiger Safetronic je nové diagnostické zařízení určené pro seřizování a testování vypínacích sil lyžařského vázání. Hlavní předností je jeho přesnost a schopnost dosáhnout optimální symetrie seřízení celého vázání. Po seřízení stroj automaticky vytiskne osvědčení o správnosti seřízení.

Wintersteiger Baseman je ruční pistole na opravu skluznic lyží a snowboardů. Nová technologie tavení zaručuje velmi dobré spojení materiálu se skluznicí. Vrstvy nanesené při opravě mají stejné vlastnosti jako původní skluznice.

To vše je vhodně doplněno o stroj Wintersteiger Sigma B, na kterém se provádí, pokud je to nutné čištění a předbrus lyží i snowboardů.

Finální úprava voskováním za tepla a leštěním se provádí na osvědčeném stroji Wintersteiger Waxjet 92.

Toto kompletní strojové vybavení nám umožní provozovat Ski servis na špičkové úrovni a o vaše lyže, běžky a snowboardy se rádi postaráme. Pro členy našeho zákaznického klubu Zóna také nabízíme veškeré servisní operace v hlavní sezóně se slevou 20%.

 

 


BOOTFITTING

Metoda bootfitting umožňuje tvarování lyžařských bot na míru vašim nohám

Jako jediní v Plzni nabízíme na naší prodejně individuální dotvarování skeletů lyžařských bot NORDICA (Infra red technologie) a SALOMON (Custom shell technologie). Obě technologie zajistí dotvarování skeletů bot na nohu konkrétního lyžaře. 

U většiny lyžařských bot (Nordica, Salomon, Rossignol) nabízíme také tepelné tvarování vnitřních botiček. Vnitřní botičky se po nahřátí přizpůsobí potřebám a tvaru nohy ještě na prodejně, a tím se zajistí maximální komfort i u velmi sportovních modelů bot.

Na závěr je důležitý správný výběr vložky.

Přečtěte si více, jaké technologie využíváme a co nabízíme...

Bootfitting Plzeň

Ceník Ski servisu:

V hlavní sezóně (prosinec, leden a únor) platí pro členy zákaznického klubu Zóna na lyžařský servis 20% sleva. 

Kde nás najdete

ROCK POINT PLZEŇ, AMERICKÁ 54


Ski-servis Rock Point Plzeň

Nabízíme kompletní služby pro lyžaře a snowboardisty.
Na návštěvu našeho nově vybaveného Ski servisu se těší tým sportovců Rock Point Plzeň

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey