Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Ski servis okénko je pro vás otevřeno!

2 min čtení 07. 01. 2021

Máte připravené skialpové lyže a běžky do akce?

Lyžařské aréály jsou sice zatím zavřené, ale sněhová nadílka nám začíná padat, a to je ten pravý čas, nachystat si skialpové lyže a běžky a připravit si na sezónu i sjezdové lyže a snowboardy. Zkontrolujte výbavu a nechte si lyže seřídit a připravit do akce do našeho plzeňského servisu. Díky špičkovému Wintersteiger stroji se vašim zimním miláčkům dostane té nejlepší péče.
 Rock Point Ski Servis Plzeň Americká
Výdejní okénko: 10 - 18 hod. (So 10 - 13 hod.)
tel: 379 200 255
Ceník služeb
 Proč si nechat ošetřit lyže právě u nás?

Protože se o ně dokážeme profesionálně postarat díky nejnovějším technologiím a zkušené obsluze. Víte, čím je náš stroj jedinečný? Přečtěte si, proč u nás získáte špičkovou kvalitu.
 

 

Dodržujte hygienická nařízení

Prosíme o dodržování nařízených hygienických opatření, která jsou viditelně uvedena u výdejního okénka. Pro rychlejší odbavení vašich požadavků, mějte prosím připraveny údaje o výšce, váze, věku a lyžařské úrovni. Při seřizování potřebujeme k lyžím alespoň jednu lyžařskou obuv.

Mohlo by se vám hodit:

 

 

Rock Point

Další outdoorové čtení

V prodejnách a na e-shopu Rock Point nabízíme špičkové péřové spací pytle, jejichž výroba probíhá přímo v Česku...
Vyberte si outdoor výbavu z e-shop kategorie "výprodej" a přidejte si k nákupu ještě extra 10% slevu. Již zlevněné si tak pořídíte ještě výhodněji...
Jedna z nejvyšších dosud neslezených hor čeká na své dobyvatele. Česká výprava se jí vydala podívat na zoubek...