Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Skialp Academy 2020

Také už se nemůžete dočkat až zima zaklepe na dveře? Abychom vám čekání a hlavně celou sezónu zpříjemnili, připravili jsme pro vás v naší Skialp Academy tradičně několik novinek.
 

Skitouringové kurzy pro začátečníky i pokročilé. Nabídka termínů od prosince do března Pojďte si s námi vyzkoušet, jaké to je stoupat na lyžích s tuleními pásy. Výbavu vám zapůjčíme zdarma.
Testování skialpového vybavení zdarma Láká vás skitouring? Vyzkoušejte si první kroky. Své síly můžete pak porovnat s nadšenými skialpinisty.
Noc tuleních pásů 2020 Zažijte atmosféru večerních Krkonoš. Skitouringový závod dvojic startuje 18. 1. 2020. Registrujte se včas.
test centra a půjčovny skialpového vybavení v Rock Point prodejnách. I dětské velikosti. Navštivte specializované prodejny plné skialpové výbavy, kde můžete využít nezávazného zapůjčení a testování.


nové lokality skitouringových kurzů

Máme pro vás připraveno nové ubytování v Krkonoších na horské chalupě Kukačka v lokalitě Špindlerova Mlýna, která doplní již tradiční Králický Sněžník. Rovněž jsme vyslyšeli volání zájemců o naše kurzy po lepší dostupnosti ze vzdálenějších regionů a zařadili jsme do programu i novou lokalitu, kterou se stala Šumava. Pro velký zájem jsme rozšířili nabídku termínů na našem kurzu pro pokročilejší „přechod Krkonoš neboli Krkonošská Haute Route“.

A abyste se mohli zdokonalit i v lavinové prevenci připravili jsme pro vás dva kurzy s rozšířenou tématikou lavin, kde si budete moci osahat a naostro otestovat lavinové vybavení včetně lavinových batohů, zkusit práci s vyhledávačem a vyzkoušet různé metody záchrany z lavin.
 


DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ:

Milý sportovci,
dle nařízení vlády ČR ze dne 15. 3. 2020 o omezení pohybu osob v ČR rušíme zbylé termíny skialpových kurzů.
Děkujeme za pochopení a věříme, že se s vámi na lyžích s tuleními pásy potkáme zase v příští sezóně.


 


Přečtěte si o kurzech podrobněji - skialp kurzy 2020
Zarezervujte si svůj termín včas - termíny skialpových kurzů

 

Pojďte s námi na skitouringové kurzy a vyzkoušejte pohyb na lyžích s tuleními pásy
Kompletní skialpové vybavení Dynafit najdete v síti prodejen Rock Point

Jak vidíte ani letos vás šetřit nebudeme. Tak neváhejte a zarezervujte si své kurzy včas, jelikož skialpinismus bude i letos ze všeho úplně nejvíc cool záležitost!

 


Registrační formulář na skialpové kurzy 2020

Rezervujte si své kurzy včas, ať máte jistotu termínu. Pokud byste potřebovali o kurzu ještě upřesňující informace, neváhejte se na nás obrátit s dotazem na adresu skialpacademy@rockpoint.cz.

Testujeme i závodíme...

Pohyb na skialpech můžete vyzkoušet i během testovacích dnů. Výbavu vám samozřejmě zdarma zapůjčíme. Pro ty, kdo rádi soutěží, máme v zásobě hobby závody, při kterých můžete poměřit své síly s podobně naladěnými nadšenci.

Chcete-li si nejprve skialpovou výbavu nezávazně vyzkoušet, nabízíme vám zapůjčení vybavení v našich Test centrech. Jedná se o specializované prodejny s možností zapůjčení skialpového nádobíčka. Při následném nákupu skialpové výbavy máte půjčení zcela zdarma.
 

v Rock Pointu otestujete skialpovou výbavu zdarma
skialpové hobby závody s možností zapůjčení lyží na místě


 

zeptejte se

V případě jakýchkoliv dotazů ke kurzům a pořádaným skialpovým akcím pište na adresu: skialpacademy@rockpoint.cz.

AKTUALITY

Podrobnosti k jednotlivým akcím Rock Point Skialp Academy budeme postupně uveřejňovat na webu i fb.

váháte?

Pokud vás láká vyzkoušet skitouring, ale stále váháte, podívejte se na články z již proběhlých akcí.

 

Těšíme se na svahu na viděnou,
váš Rock Point
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Další outdoorové čtení

To je běhání, testování, kempy, závody a prostě vše, co s během souvisí...
Parta čtyř běžcků se vydává "Napříč Šumavou". Proč? Kudy? Kdo? Představujeme vám běžecký projekt tvořený srdcem...
Budeme běhat, testovat, učit se, hledat rezervy, rozebírat techniku, diskutovat, kompenzovat, sledovat přednášky…