Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Skialp Academy 2020

Také už se nemůžete dočkat až zima zaklepe na dveře? Abychom vám čekání a hlavně celou sezónu zpříjemnili, připravili jsme pro vás v naší Skialp Academy tradičně několik novinek.
 

Skitouringové kurzy pro začátečníky i pokročilé. Nabídka termínů od prosince do března Pojďte si s námi vyzkoušet, jaké to je stoupat na lyžích s tuleními pásy. Výbavu vám zapůjčíme zdarma.
Testování skialpového vybavení zdarma Láká vás skitouring? Vyzkoušejte si první kroky. Své síly můžete pak porovnat s nadšenými skialpinisty.
Noc tuleních pásů 2020 Zažijte atmosféru večerních Krkonoš. Skitouringový závod dvojic startuje 18. 1. 2020. Registrujte se včas.
test centra a půjčovny skialpového vybavení v Rock Point prodejnách. I dětské velikosti. Navštivte specializované prodejny plné skialpové výbavy, kde můžete využít nezávazného zapůjčení a testování.


nové lokality skitouringových kurzů

Máme pro vás připraveno nové ubytování v Krkonoších na horské chalupě Kukačka v lokalitě Špindlerova Mlýna, která doplní již tradiční Králický Sněžník. Rovněž jsme vyslyšeli volání zájemců o naše kurzy po lepší dostupnosti ze vzdálenějších regionů a zařadili jsme do programu i novou lokalitu, kterou se stala Šumava. Pro velký zájem jsme rozšířili nabídku termínů na našem kurzu pro pokročilejší „přechod Krkonoš neboli Krkonošská Haute Route“.

A abyste se mohli zdokonalit i v lavinové prevenci připravili jsme pro vás dva kurzy s rozšířenou tématikou lavin, kde si budete moci osahat a naostro otestovat lavinové vybavení včetně lavinových batohů, zkusit práci s vyhledávačem a vyzkoušet různé metody záchrany z lavin.
 


DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ:

Milý sportovci,
dle nařízení vlády ČR ze dne 15. 3. 2020 o omezení pohybu osob v ČR rušíme zbylé termíny skialpových kurzů.
Děkujeme za pochopení a věříme, že se s vámi na lyžích s tuleními pásy potkáme zase v příští sezóně.


 


Přečtěte si o kurzech podrobněji - skialp kurzy 2020
Zarezervujte si svůj termín včas - termíny skialpových kurzů

 

Pojďte s námi na skitouringové kurzy a vyzkoušejte pohyb na lyžích s tuleními pásy
Kompletní skialpové vybavení Dynafit najdete v síti prodejen Rock Point

Jak vidíte ani letos vás šetřit nebudeme. Tak neváhejte a zarezervujte si své kurzy včas, jelikož skialpinismus bude i letos ze všeho úplně nejvíc cool záležitost!

 


Registrační formulář na skialpové kurzy 2020

Rezervujte si své kurzy včas, ať máte jistotu termínu. Pokud byste potřebovali o kurzu ještě upřesňující informace, neváhejte se na nás obrátit s dotazem na adresu skialpacademy@rockpoint.cz.

Testujeme i závodíme...

Pohyb na skialpech můžete vyzkoušet i během testovacích dnů. Výbavu vám samozřejmě zdarma zapůjčíme. Pro ty, kdo rádi soutěží, máme v zásobě hobby závody, při kterých můžete poměřit své síly s podobně naladěnými nadšenci.

Chcete-li si nejprve skialpovou výbavu nezávazně vyzkoušet, nabízíme vám zapůjčení vybavení v našich Test centrech. Jedná se o specializované prodejny s možností zapůjčení skialpového nádobíčka. Při následném nákupu skialpové výbavy máte půjčení zcela zdarma.
 

v Rock Pointu otestujete skialpovou výbavu zdarma
skialpové hobby závody s možností zapůjčení lyží na místě


 

zeptejte se

V případě jakýchkoliv dotazů ke kurzům a pořádaným skialpovým akcím pište na adresu: skialpacademy@rockpoint.cz.

AKTUALITY

Podrobnosti k jednotlivým akcím Rock Point Skialp Academy budeme postupně uveřejňovat na webu i fb.

váháte?

Pokud vás láká vyzkoušet skitouring, ale stále váháte, podívejte se na články z již proběhlých akcí.

 

Těšíme se na svahu na viděnou,
váš Rock Point
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Další outdoorové čtení

To je běhání, testování, kempy, závody a prostě vše, co s během souvisí...
Sepsali jsme vám tipy, kde je možné se během Rock Point šumavské výzvy občerstvit a kde složit hlavu...
Vyrazili jsme na běh dlouhý 170 km. Rozdělili ho na 4 etapy a setkali se s rozličným terénem i počasím. Co jsme si s sebou sbalili a v čem vyběhli...