Skialpová kolekce Dynafit

2 min čtení 11. 01. 2018

Skialpová kolekce Dynafit

Vůdčí značka skialpové výbavy Dynafit je základním kamenem naší nabídky, i proto právě v našich prodejnách najdete nejširší sortiment v rámci celé České republiky . Pouze ve dvou prodejnách v ČR, a to v Rock Pointu na Americké a v Riegrově ulici v centru Olomouce najdete unikátní ucelenou kolekci skialpových lyží Dynafit pro sezónu 17/18.

 

Rozdělení dynafit kolekce podle výkonosti

 

Nové skialpové lyže Dynafit on-line »

Lyže můžete barevně sladit s novými modely skialpových bot a samozřejmě doplnit některým z nových typů vázání, které uspokojí vyznavače kondičního a závodního skialpu i klasického skitouringu.

Oceníte jistě také bohatou paletu stoupacích pásů Dynafit, které jsou dělané přesně na konkrétní model lyže.
 

 

Nechybí ani novinky skialpového oblečení Dynafit, od gore-texových bund, zateplovacích vrstev, spodního prádla, čepic, čelenek, ale i kombinéz pro dynamičtější výběh po sjezdovkách.
 

 

S výběrem vhodného skialp vybavení vám pomůže náš speciálně proškolený personál, který má i vlastní bohaté skialpinistické zkušenosti. Navštivte některou z našich specializovaných prodejen.
 

Další outdoorové čtení

Legendární noční závod dvojic je před námi. Přijďte zažít něco nového, užijte si skialp při měsíčku. Kdy, kde...

Vše o skitouringu najdete na jednom místě. Objevte nové termíny kurzů, nechte si poradit s výběrem výbavy, přečtěte si o tipech na skitouringové túry...
Vyměňte přeplněné lanovky za volnost pohybu na lyžích s tuleními pásy...