Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Skialpová kolekce Dynafit

Skialpová kolekce Dynafit

Vůdčí značka skialpové výbavy Dynafit je základním kamenem naší nabídky, i proto právě v našich prodejnách najdete nejširší sortiment v rámci celé České republiky . Pouze ve dvou prodejnách v ČR, a to v Rock Pointu na Americké a v Riegrově ulici v centru Olomouce najdete unikátní ucelenou kolekci skialpových lyží Dynafit pro sezónu 17/18.

 

Rozdělení dynafit kolekce podle výkonosti

 

Nové skialpové lyže Dynafit on-line »

Lyže můžete barevně sladit s novými modely skialpových bot a samozřejmě doplnit některým z nových typů vázání, které uspokojí vyznavače kondičního a závodního skialpu i klasického skitouringu.

Oceníte jistě také bohatou paletu stoupacích pásů Dynafit, které jsou dělané přesně na konkrétní model lyže.
 

 

Nechybí ani novinky skialpového oblečení Dynafit, od gore-texových bund, zateplovacích vrstev, spodního prádla, čepic, čelenek, ale i kombinéz pro dynamičtější výběh po sjezdovkách.
 

 

S výběrem vhodného skialp vybavení vám pomůže náš speciálně proškolený personál, který má i vlastní bohaté skialpinistické zkušenosti. Navštivte některou z našich specializovaných prodejen.
 

Další outdoorové čtení

NOVINKA - Soustředění pro pokročilé běžce a běžkyně...
Pojďte si s námi po všech těch lockdownech proběhat krásnou šumavskou přírodu...
Podívejte se, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích historicky prvního běžecko-turistického projektu Rock Point "napříč Šumavou"...