Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Skialpové kurzy pro pokročilé

S Rock Point Skialp Academy

Když vás to chytí na základních kurzech, rádi se s vámi potkáme i na kurzech pro pokročilé.  V rámci těchto kurzů si stačí vybrat na co se cítíte. Máme tři různé kurzy - Vyberte si, co vám sedí nejvíce nebo vyzkoušejte všechny. O dobrodružství, adrenalin a skvělé zážitky půjde především.

Tři typy kurzů:

krkonoše / tatry / alpy

 

Přechod Krkonoš

Chcete zažít něco víc. Dát si něco náročnějšího, ale přesto zůstat v našich českých horách? Pojďte s námi na přechod Krkonoš.

PŘIHLÁŠKA »

Termíny:
 

 • 2. - 4. 2. 2018         -    přechod Krkonoš - kurz pro pokročilé - OBSAZENO
 • 16. - 18. 2. 2018     -   přechod Krkonoš - kurz pro pokročilé
 • 9. - 11. 3. 2018       -   přechod Krkonoš - kurz pro pokročilé 

 

 • Sraz v pátek večer mezi 18. - 19. hodinou v Janských Lázních.
 • Večerní výšlap na boudu.
 • Další spaní na hřebenech. Volba boudy bude ještě upřesněna.
 • Konec a návrat do Jánských Lázní v neděli kolem 16.00 hod.
   

Cena 3.500,-

Cena zahrnuje kurzovné, služby horského průvodce, zapůjčení skialpové výbavy Dynafit (boty, lyže, pásy). Doprava vlastní, ubytování a jídlo si hradí každý účastník samostatně.
 Slovensko - Žiarská chata

Láká vás představa vyzkoušet si náročnější výstupy na vyšších horách než naše Krkonoše či Jeseníky? Pojeďte s námi na kurz v Západních Tatrách. Východištěm pro řadu túr se stane Žiarská chata. Vyrazíme do sedel i na vrcholy. Dozvíte se základy lavinové prevence a naučíte se naplánovat si bezpečnou túru. 

PŘIHLÁŠKA »

Termín:

 • 30. 3.- 1. 4. 2018    -   Slovensko, Žiarská chata - kurz pro pokročilé

 

 • Doprava vlastní s tím, že v případě zájmu pomůžeme s domluvou mezi vzájemně přihlášenými.
 • Sraz na místě v pátek ráno kolem 8.00 hod.
 • Tři celodenní túry v horách.
 • Ukončení v neděli kolem 16.00 hod.
 

Cena 4.500,-

Cena zahrnuje kurzovné, služby horského průvodce, zapůjčení skialpové výbavy Dynafit (boty, lyže, pásy). Doprava vlastní, ubytování a jídlo si hradí každý účastník samostatně. Doporučujeme mít zajištěné pojištění.
 


 
Rakousko - Nízké Taury

Zažijte s námi dobrodružství v nádherných rakouských horách. Vydáte se s námi do oblasti Riedingtal (Narodní park Niedere - Hohe Tauern). Ubytovaní budeme ve vesničce Zederhaus 95 km pod Salzburgem v některém z malých Tyrolských penzionů.


 

PŘIHLÁŠKA »

Termín:

 • 2. - 4. 3. 2018    -   Rakousko, Nízké Taury - kurz pro pokročilé
 
 • Doprava vlastní s tím, že v případě zájmu pomůžeme s domluvou mezi vzájemně přihlášenými.
 • Sraz na místě v pátek ráno kolem 8.00 hod.
 • Těšit se můžete na tři túry v horách.
 • Ukončení v neděli kolem 16.00 hod.
   

Cena 4.500,-

Cena zahrnuje kurzovné, služby horského průvodce, zapůjčení skialpové výbavy Dynafit (boty, lyže, pásy). Doprava vlastní, ubytování a jídlo si hradí každý účastník samostatně. Doporučujeme mít zajištěné pojištění.

Nástupní místa skialpových tras jsou v nadmořské výšce 1 300 m, kam se pohodlně dostaneme z penzionu asi po desetiminutové jízdě autem. Čekají nás 3 skialpové túry s převýšením 800 - 1 300 m všechny v blízkosti Mosermandlu. Pokud budou dobré sněhové podmínky určitě si nenecháme ujít dlouhý sjezd z Eigener Hohe, který je opravdová skialpová lahůdka!

Podle výkonnosti členů se můžeme pokusit i  o výstup na Kleine Mossermandl 2 538 m. V neděli nás čeká kratší túra do oblasti Hole pod vrcholy Weisseck 2 380 m a Felskar Spitz s nadhernými výhledy na ježaté hřebeny a s pěkným sjezdem zpět na parkoviště.

 


V případě jakýchkoliv dotazů:

Máte-li dotazy ke kurzům, k ubytování, k trasám, k organizaci, prostě potřebujete-li něco s námi zkonzultovat, určitě nás neváhejte kontaktovat. Pište na adresu: skialpacademy@rockpoint.cz

Detaily s organizačními pokyny, podrobnou náplní kurzů, způsobem platby a dalších podrobností včetně dodatečných dotazů vám upřesníme e-mailem po odeslání přihlášky.Přihláška

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Další outdoorové čtení

Máte natrénováno? Připravte se na skvělý zážitek. Můžete také testovat obuv, či batohy, dát si masáž, vyhrát v tombole...
Jarní část pětidílného seriálu lezecké všestrannosti mládeže je za námi. Podívejte se na výsledky a těšte se na podzimní pokračování.
Největší hvězdou ME se stal Jakub Konečný, ale za úspěch českého týmu vděčíme i dalším závodníkům. Na průběh závodu jsme se zeptali přímo Tomáše Bintera...