Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Skialpové kurzy pro začátečníky

S Rock Point Skialp academy


Chcete si vyzkoušet jaké to je stoupat s tuleními pásy? Chcete prožít krásné chvíle v přírodě a potkat se s partou stejně naladěných lidí? Máme pro vás kurzy, kde si sami vyzkoušíte základy skitouringu.

Naučíte se základní manipulaci s vybavením, dozvíte se o něm to nejdůležitější. V rozumné ceně máte zahrnuté zapůjčení celého setu. Vyzkoušíte, jak se chodí na pásech do mírného i strmého svahu i jaké je to sjíždět neupraveným sněhem. Vyzkoušíte si práci s lavinovým vyhledávačem, naučíte se pracovat se sondou a lopatou. Nebojte se, nic extrémního vás nečeká, jen pohorky z letní túry zaměníte za lyže. Prostě SKI TOURING. Potkávat se budeme na Pomezních boudách v Krkonoších a v Hynčicích pod Sušinou u Králického Sněžníku. Ubytování v případě Krkonoš bude opět v hotelu Javor a na Králičáku bude naše základna v chatě Erlina.

Termíny:

 • 9. - 10. 12. 2017     -   Krkonoše - základní kurz
 • 16. - 17. 12. 2017   -   Krkonoše - základní kurz
 •  6. -  7. 1. 2018       -   Krkonoše - základní kurz - OBSAZENO
 • 13. - 14. 1. 2018     -   Krkonoše - základní kurz - OBSAZENO
 • 27. - 28. 1. 2018       - Kraličák - základní kurz
 • 10 .- 11. 2. 2018       - Kraličák - základní kurz

 • 24. - 25. 2. 2018       - Kraličák - základní kurz

 • 17. - 18. 3. 2018       - Kraličák - základní kurz - OBSAZENO

 • 24. - 25. 3. 2018     -   Krkonoše - základní kurz
   

Cena: 2.790,- Kč

Přihláška:

 

 x_formular_x

V ceně:

Cena zahrnuje kurzovné, zapůjčení kompletní skialpové výbavy Dynafit (boty, lyže, pásy) a služby horského průvodce po celou dobu kurzu. Doprava je vlastní, ubytování a jídlo si hradí každý samostatně.

Co s sebou:

S sebou si vezměe hole (nemusí být skialpové, stačí trekové, ale s většími talířky). Hole je možné také zapůjčit v půjčovnách Rock Point. Do batůžku láhev na pití, svačinu, čelovku, nějaké to triko na převlečení, vhodné jsou náhradní rukavice. Na oběd se budeme cestou stavět v některé z horských boud. Oblečení je vhodné jako na běžky, do batohu zateplovací vrstvu.

Sleva na nákup skialpové výbavy:

Při zakoupení skialpinistického setu: lyže, vázání, pásy a boty v hodnotě nad 20 000,- Kč bude cena kurzu odečtena od ceny zboží.

 


V případě jakýchkoliv dotazů:

Máte-li dotazy ke kurzům, k ubytování, k trasám, k organizaci, prostě potřebujete-li něco s námi zkonzultovat, určitě nás neváhejte kontaktovat. Pište na adresu: skialpacademy@rockpoint.cz.

Detaily s organizačními pokyny, podrobnou náplní kurzů, způsobem platby a dalších podrobností včetně dodatečných dotazů vám upřesníme e-mailem po odeslání přihlášky.
 


 

Další outdoorové čtení

NOVINKA - Soustředění pro pokročilé běžce a běžkyně...
Pojďte si s námi po všech těch lockdownech proběhat krásnou šumavskou přírodu...
Podívejte se, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích historicky prvního běžecko-turistického projektu Rock Point "napříč Šumavou"...