Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Skialpové kurzy pro začátečníky

S Rock Point Skialp academy


Chcete si vyzkoušet jaké to je stoupat s tuleními pásy? Chcete prožít krásné chvíle v přírodě a potkat se s partou stejně naladěných lidí? Máme pro vás kurzy, kde si sami vyzkoušíte základy skitouringu.

Naučíte se základní manipulaci s vybavením, dozvíte se o něm to nejdůležitější. V rozumné ceně máte zahrnuté zapůjčení celého setu. Vyzkoušíte, jak se chodí na pásech do mírného i strmého svahu i jaké je to sjíždět neupraveným sněhem. Vyzkoušíte si práci s lavinovým vyhledávačem, naučíte se pracovat se sondou a lopatou. Nebojte se, nic extrémního vás nečeká, jen pohorky z letní túry zaměníte za lyže. Prostě SKI TOURING. Potkávat se budeme na Pomezních boudách v Krkonoších a v Hynčicích pod Sušinou u Králického Sněžníku. Ubytování v případě Krkonoš bude opět v hotelu Javor a na Králičáku bude naše základna v chatě Erlina.

Termíny:

 • 9. - 10. 12. 2017     -   Krkonoše - základní kurz
 • 16. - 17. 12. 2017   -   Krkonoše - základní kurz
 •  6. -  7. 1. 2018       -   Krkonoše - základní kurz - OBSAZENO
 • 13. - 14. 1. 2018     -   Krkonoše - základní kurz - OBSAZENO
 • 27. - 28. 1. 2018       - Kraličák - základní kurz
 • 10 .- 11. 2. 2018       - Kraličák - základní kurz

 • 24. - 25. 2. 2018       - Kraličák - základní kurz

 • 17. - 18. 3. 2018       - Kraličák - základní kurz - OBSAZENO

 • 24. - 25. 3. 2018     -   Krkonoše - základní kurz
   

Cena: 2.790,- Kč

Přihláška:

 

 x_formular_x

V ceně:

Cena zahrnuje kurzovné, zapůjčení kompletní skialpové výbavy Dynafit (boty, lyže, pásy) a služby horského průvodce po celou dobu kurzu. Doprava je vlastní, ubytování a jídlo si hradí každý samostatně.

Co s sebou:

S sebou si vezměe hole (nemusí být skialpové, stačí trekové, ale s většími talířky). Hole je možné také zapůjčit v půjčovnách Rock Point. Do batůžku láhev na pití, svačinu, čelovku, nějaké to triko na převlečení, vhodné jsou náhradní rukavice. Na oběd se budeme cestou stavět v některé z horských boud. Oblečení je vhodné jako na běžky, do batohu zateplovací vrstvu.

Sleva na nákup skialpové výbavy:

Při zakoupení skialpinistického setu: lyže, vázání, pásy a boty v hodnotě nad 20 000,- Kč bude cena kurzu odečtena od ceny zboží.

 


V případě jakýchkoliv dotazů:

Máte-li dotazy ke kurzům, k ubytování, k trasám, k organizaci, prostě potřebujete-li něco s námi zkonzultovat, určitě nás neváhejte kontaktovat. Pište na adresu: skialpacademy@rockpoint.cz.

Detaily s organizačními pokyny, podrobnou náplní kurzů, způsobem platby a dalších podrobností včetně dodatečných dotazů vám upřesníme e-mailem po odeslání přihlášky.
 


 

Další outdoorové čtení

To je běhání, testování, kempy, závody a prostě vše, co s během souvisí...
Parta čtyř běžcků se vydává "Napříč Šumavou". Proč? Kudy? Kdo? Představujeme vám běžecký projekt tvořený srdcem...
Budeme běhat, testovat, učit se, hledat rezervy, rozebírat techniku, diskutovat, kompenzovat, sledovat přednášky…