Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Skialpové testovací dny a hobby závody

Testovací skialp víkendy a hobby závody

Chcete si poměřit své síly s nadšenými skialpinisty? Pojďte si zazávodit a užít skvělou atmosféru a pobavit se se stejně naladěnými lidmi.

Rock Point Skialp Academy - testovací dny a hobby závody
 

  • 18. 1. 2020 Pec pod Sněžkou – Noc tuleních pásů


Je to nejstarší skialpinistický závod u nás. Hobby závod dvojic v okolí Pece pod Sněžkou se skvělou atmosférou, večerní velkou afterparty v klubu Klondike i tombolou a hudbou. Navíc, během dne budete mít k dispozici Rock Point Test Centrum stánek, kde si budete moci zapůjčit výbavu, dokoupit nezbytnosti a pobavit se s námi nejen o skialpu.

Více informací o závodě a registraci »
 

 
  • 1. 2. 2020 Hynčice pod Sušinou – Rock Point Skialp Race a Test Day Králičák


Je pro vás připraveno celodenní testování skialpových lyží včetně bot a pásů. Vybrat si budete moci z vybavení značek Dynafit, K2, Hagan a Ski Trab. Pokud vám vše půjde nebo se vám pohyb do kopce zalíbí, můžete si hned vyzkoušet atmosféru večerního hobby závodu.

Uvidíme se s vámi na startu?

Další outdoorové čtení

To je běhání, testování, kempy, závody a prostě vše, co s během souvisí...
Sepsali jsme vám tipy, kde je možné se během Rock Point šumavské výzvy občerstvit a kde složit hlavu...
Vyrazili jsme na běh dlouhý 170 km. Rozdělili ho na 4 etapy a setkali se s rozličným terénem i počasím. Co jsme si s sebou sbalili a v čem vyběhli...