Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Skialpové testovací dny a hobby závody

Testovací víkendy a hobby závody

Chcete si poměřit své síly s nadšenými skialpinisty? Pojďte si zazávodit a užít skvělou atmosféru a pobavit se se stejně naladěnými lidmi.


 

  • 19. 1. 2019 Pec pod Sněžkou – Noc tuleních pásů


Je to nejstarší skialpinistický závod u nás. Hobby závod dvojic v okolí Pece pod Sněžkou se skvělou atmosférou, večerní velkou afterparty v klubu Klondike i tombolou a hudbou. Navíc, během dne budete mít k dispozici Rock Point Test Centrum stánek, kde si budete moci zapůjčit výbavu, dokoupit nezbytnosti a pobavit se s námi nejen o skialpu.
 

  • 26. 1. 2019 Dolní Morava – Slamník Vertical 2019


Úžasný hobby závod při svitu měsíčku od zastávky "U Slona" až na vrchol Slamníku. Čekat na vás budou 4 výživné kilometry s převýšením 600 m. Závod je součástí Českého poháru ve skialpinismu.

Během dne budete mít v našem stánku Rock Point test centrum možnost vyzkoušet si skialpovou výbavu zdarma, a to vybavení značek Dynafit, K2, Hagan a Ski Trab. Zapůjčíme vám lyže, vázání, pásy i boty. Jen hole je třeba mít své.

 
  • 2. 2. 2019 Hynčice pod Sušinou – Rock Point Skialp Race a Test Day Králičák


Je pro vás připraveno celodenní testování skialpových lyží včetně bot a pásů. Vybrat si budete moci z vybavení značek Dynafit, K2, Hagan a Ski Trab. Pokud vám vše půjde nebo se vám pohyb do kopce zalíbí, můžete si hned vyzkoušet atmosféru večerního hobby závodu.


9. 2. 2018 - Krkonoše - Hotel Velveta, Špindlerův Mlýn - Rock Point & SkitourGuru Avalanche SAFETY Summit

Zveme vás na setkání odborníků i všech zájemců o lavinovou bezpečnost, čeká na vás prezentace lavinových přístrojů, sond, lopat a lavinových batohů, možnost vyzkoušet si v praxi práci s vyhledávači všech značek, vyzkoušení aktivace lavinových batohů a můžete se účastnit prezentace zástupců značek Arva, BCA, Black Diamond, Mammut, Ortovox, Pieps a Scott.

Připravena je pro zájemce přednáška Marka Biskupiče, náčelníka Střediska lavinové prevence slovenské Horské záchranné služby.

Další outdoorové čtení

To je běhání, testování, kempy, závody a prostě vše, co s během souvisí...
Pojeďte s námi vyladit formu na jarní závody!
Běžecký kemp pro celou rodinu. Tréninkově zážitkové pojetí, které si užijí běžci, turisté i děti...