Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Skialpové testovací dny a hobby závody

Testovací skialp dny a hobby závody

Rádi byste si nezávazně vyzkoušeli skialpové vybavení? Přijďte na naše Testovací dny a lyže, boty i pásy si můžete zapůjčit. Pokud vás to chytne, můžete si rovnou poměřit své síly s nadšenými skialpinisty.

Rock Point skitouringové testovací dny a hobby závody

Pojďte si zazávodit, užít skvělou atmosféru a pobavit se se stejně naladěnými lidmi:
 

  • 23. 1. 2021 Noc tuleních pásů (Pec pod Sněžkou)

  •  6. 2. 2021 - Skialp Race Králičák (Hynčice pod Sušinou)
     

testování skialpového vybavení a hobby závody

Noc tuleních pásů 2021

23. 1. 2021
Je to nejstarší skialpinistický závod u nás. Závod dvojic v okolí Pece pod Sněžkou se skvělou atmosférou, tombolou a hudbou. Během dne budete mít k dispozici Rock Point Test Centrum stánek, kde si budete moci zapůjčit výbavu, dokoupit nezbytnosti a pobavit se s námi nejen o skialpu.

Více informací o závodě a registraci »

Ski Race kRALIČÁK

6. 2. 2021
Jako každý rok, v Hynčicích pod Sušinou je pro vás připraveno celodenní testování skialpových lyží včetně bot a pásů. Vybrat si budete moci z vybavení značek Dynafit, K2, Hagan a Ski Trab. Pokud vám vše půjde nebo se vám pohyb do kopce zalíbí, můžete si hned vyzkoušet atmosféru večerního hobby závodu.

Uvidíme se s vámi na startu?
Rock Point

Další outdoorové čtení

NOVINKA - Soustředění pro pokročilé běžce a běžkyně...
Pojďte si s námi po všech těch lockdownech proběhat krásnou šumavskou přírodu...
Podívejte se, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích historicky prvního běžecko-turistického projektu Rock Point "napříč Šumavou"...