Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Skialpové testovací dny a závody

vyzkoušíte skialpovou výbavu

Během dne si můžete vypůjčit nejnovější modely skialpových bot a lyží od Dynafitu a otestovat si je. Pokud jste ještě na skialpech nestály, pak máte skvělou příležitost zkusit si první krůčky. Seřídíme, poradíme a provedeme vás kousek po svahu. Večer si pak můžete zazávodit a den zakončit s ostatními v příjemném prostředí horské hospůdky, kde budete moci s dalšími skialpinisticky natěšenými účastníky probrat tematické i netematické postřehy.

Je jedno zda jste začátečník a chcete si to jen vyzkoušet nebo profík a budete chtít urvat první pozici. Důležité je, závod si užít. Pozor, Noc tuleních pásů přináší letos novinky...

budete závodit

 

Noc tuleních pásů


Termín: 20. - 21. 1. 2018

Noc tuleních pásů bude letos nová, přesto si závod ponese starého ducha a pořadatelský tým. Organizátoři z Dynafitu si kladou za cíl vybudovat nový závod, který bude tučně zapsán v kalendáři všech skialpinistů, kteří závodí na maximální tepovce, ale i těch, kteří hledají nevšední zážitek z nočních hor. Startovat se bude 20.1.2018 z Pece pod Sněžkou na dvě různé vzdálenosti a důležitou změnou bude i to, že půjde o týmový závod. Tedy opět ideální příležitost pro závodníky ověřit si spolupráci ve dvojici před závody ve vysokých horách a ti začínající se mohou spolehnout, že na trati nezůstanou sami. Závod dvojic má svá rizika, ale ta vždy vyváží společný zážitek.

Přihlášky na závod budou brzy k dispozici přímo na webu organizátorů. Budeme vás informovat.

Rock Point Test & Race Weekend


Termín: 3. - 4. 2. 2018

Po celý víkend bude v Hynčicích nad Sušinou k dispozici testovací sada Dynafit včetně novinek letošní sezóny. Připravíme závod pro veřejnost Rock Point Skialp Race i výprodej starších modelů za skvělé ceny. Určitě se máte na co těšit.

Přijďte si vyzkoušet skialp nebo otestovat nové modely. Hlavním cílem bude - užít si prima den.

Přihlášky na závod budou brzy k dispozici přímo na webu organizátorů. Budeme vás informovat.

 


V případě jakýchkoliv dotazů:

Máte-li dotazy k organizaci půjčování výbavy během dne či večerním závodům, určitě nás neváhejte kontaktovat. Pište na adresu: skialpacademy@rockpoint.cz.
 


 

 

 

 

Další outdoorové čtení

Účastníky čekalo více než přívětivé počasí, bezvadná atmosféra i útulné zázemí...
Chcete si vyzkoušet jaké to je stoupat s tuleními pásy? Naučíme vás základy skitouringu.
Přechod Krkonoš? Túry v Tatrách nebo rakouských Taurech? Vyberte si ty své a nebo třeba pojďte na všechny.
0,-