Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Skialpové testovací dny a závody

vyzkoušíte skialpovou výbavu

Během dne si můžete vypůjčit nejnovější modely skialpových bot a lyží od Dynafitu nebo K2 a otestovat si je. Pokud jste ještě na skialpech nestály, pak máte skvělou příležitost zkusit si první krůčky. Seřídíme, poradíme a provedeme vás kousek po svahu. Večer si pak můžete zazávodit a den zakončit s ostatními v příjemném prostředí horské hospůdky, kde budete moci s dalšími skialpinisticky natěšenými účastníky probrat tematické i netematické postřehy.

Je jedno zda jste začátečník a chcete si to jen vyzkoušet nebo profík a budete chtít urvat první pozici. Důležité je, závod si užít a něco vyhrát v tombole. A vybrat si můžete hned z několika lokalit: Pec pod Sněžkou, Dolní Morava, Kraličák.

 

 

kdy testovat, kdy závodit?

 

Pec pod Sněžkou - Noc tuleních pásů


20. 1. 2018 - celodenní testování vybavení Dynafit a večerní závod Noc tuleních pásů
21. 1. 2018 - testování vybavení Dynafit (do 12:00)

Noc tuleních pásů, která startuje 20. 1. 2018 bude letos nová, přesto si závod ponese starého ducha a pořadatelský tým. Organizátoři z Dynafitu si kladou za cíl vybudovat nový závod, který bude tučně zapsán v kalendáři všech skialpinistů, kteří závodí na maximální tepovce, ale i těch, kteří hledají nevšední zážitek z nočních hor. Startovat se bude 20.1.2018 z Pece pod Sněžkou na dvě různé vzdálenosti a důležitou změnou bude i to, že půjde o týmový závod.

Tedy opět ideální příležitost pro závodníky ověřit si spolupráci ve dvojici před závody ve vysokých horách a ti začínající se mohou spolehnout, že na trati nezůstanou sami. Závod dvojic má svá rizika, ale ta vždy vyváží společný zážitek.

Přihlášky na závod - NOC TULENÍCH PÁSŮ 2018

Testování
Pokud se necítíte na závod, ale chtěli byste si skialp vyzkoušet, zastavte se u našeho Rock Point Dynafit stánku a my vám skialpovou výbavu zapůjčíme. Lyže, pásy i boty. Budete potřebovat pouze své hole. Pomůžeme vám s prvními krůčky, poradíme a když budete chtít, provedeme vás terénem. Najdete nás pod sjezdovkou Javor.

Videopozvánka na závod. Načerpejte atmosféru a přijďte si ji vyzkoušet na vlastní kůži. Trasa je prý nádherná a sněhové podmínky ideální. Přečíst si ale můžete i něco z historie závodu.
 

 

 

Dolní morava - Slamník vertical 2018


27. 1. 2018 - celodenní testování vybavení Dynafit a K2, skialp túry a večerní závod Slamník vertical
28. 1. 2018 - testování vybavení Dynafit a K2 skialp túra (do 12:00)

Kromě vlastního celodenního testování skialpové výbavy Dynafit a vybraných modelů K2 v areálu střeska Dolní Morava na vás čekají také skialpové túry s horskými vůdci a večerní hobby závod Slamník vertical 2018.

V 17:00 bude start závodu Českého poháru ve skialpinismu, v 17:15 odstartuje hobby vertical závod pro širokou veřejnost, který bude zakončený losováním bohaté tomboly v restauraci U Slona - mapa.
 

  • startovné do závodu 200 Kč
  • pro každého závodníka bude zajištěné občerstvení po závodě
  • prvních 100 přihlášených dostane při prezentaci originální funkční čelenku s logem závodu

 

Skialpové túry jsou dopolední či odpolední a je třeba on-line rezervovat termín, čas a pokud budete chtít, tak i výbavu. - rezervace


Rock Point Test & Race Weekend


3. 2. 2018 - celodenní testování vybavení Dynafit, večerní závod
4. 2. 2018 - testování vybavení Dynafit (do 12:00)

Po celý víkend bude v Hynčicích nad Sušinou k dispozici testovací sada Dynafit včetně novinek letošní sezóny značky K2. Připravíme závod pro veřejnost Rock Point Skialp Race. Využít budete moci také výprodej starších modelů za skvělé ceny. Určitě se máte na co těšit.

Přijďte si vyzkoušet skialp nebo otestovat nové modely Dynafit či K2. Hlavním cílem bude - užít si prima den.

Přihlášky na závod můžete vyplnit přímo na webu organizátorů - ski school Kraličák


 


dotazy

Máte-li dotazy k organizaci půjčování výbavy během dne či večerním závodům, určitě nás neváhejte kontaktovat. Pište na adresu: skialpacademy@rockpoint.cz.
 


Další outdoorové čtení

To je běhání, testování, kempy, závody a prostě vše, co s během souvisí...
Sepsali jsme vám tipy, kde je možné se během Rock Point šumavské výzvy občerstvit a kde složit hlavu...
Vyrazili jsme na běh dlouhý 170 km. Rozdělili ho na 4 etapy a setkali se s rozličným terénem i počasím. Co jsme si s sebou sbalili a v čem vyběhli...