Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vychutnejte si vlněné "Ovčí hody"

20% sleva na merino výrobky Icebreaker

Ochutnejte naše MERINO degustační menu, které jsme připravili v rámci akce "Ovčí hody". Se slevou 20 % nakoupíte Icebreaker funkční trika s krátkým i dlouhým rukávem, mikiny, bundy, spodní prádlo i ponožky nebo čepice.

Sleva 20 % platí  24. 10. - 4. 11. 2018
Slevový kód: OV20HO

Icebreaker patří mezi jedničky v oblasti zpracování MERINO vlny a výroby kvalitních MERINO produktů. Jakmile jednou merino funkčnost a pohodlí vyzkoušíte, nebudete chtít nic jiného.

Podmínky akce:

 • akce platí pouze v termínu 24. 10. - 4. 11. 2018 nebo do vyprodání zásob,
 • platí na eshopu a kamenných Rock Point prodejnách mimo outlety a mimo prodejny Rock Point České Budějovice IGY Centrum, Rock Point Liberec OC Fórum a Rock Point Olomouc OC Olympia a Rock Point Praha OC Nový Smíchov,
 • sleva 20 % platí pouze na nezlevněné produkty značky Icebreaker,
 • na eshopu k započtení slevy použijte slevový kód: OV20HO přímo v nákupním batohu,
 • platí pouze na rezervace, které budou vyzvednuté v řádném termínu akce - ověřte si otevírací dobu vybrané prodejny,
 • v kamenných prodejnách vám bude sleva odečtena u pokladny,
 • slevový kód je možné využít opakovaně v termínu akce,
 • neplatí na dárkové poukázky a služby a nelze kombinovat s dalšími slevami a akcemi

 

 

degustační merino nabídka s 20% slevou

Podívejte se na pár našich tipů, ale vybírat můžete z celé nabídky Icebreaker oblečení z merina. Při objednání on-line nezapomeňte v nákupním batohu uvést slevový kód: OV20HO pro započtení 20% slevy. Při nákupu nad 1 499 Kč máte dopravu zdarma v rámci ČR.

Zobrazit všechny novinky Icebreaker »
 

 

V čem je MERINO VLNA tak výjimečná?

Merino je tradiční plemeno alpských ovcí. Vlivem přírodních podmínek se jim postupem času utvořila velmi jemná a prodyšná vlna, která je chrání před tuhými mrazy v zimě a spalujícím vedrem v létě. A stejně tak bude chránit i vás. Vyniká spoustou jedinečných vlastnost.

vlákno merino

8 důvodů proč si pořídit merino

 • TERMOREGULACE
  Merino vlákno je schopné zadržovat nebo uvolňovat teplo díky své chemické struktuře. Takovému uvolňování energie říkáme tepelná sorpce.
 • REGULACE ZÁPACHU
  Molekuly zápachu jsou absorbovány uvnitř merino vlákna, tam jsou zachyceny a stávají se hůře rozpoznatelné lidským nosem.
 • JEMNOST
  Pro výrobu spodního prádla Icebreaker používá vlákna extrémně jemná (ultrafine a superfine – tzn. 17 – 19 mikronů), přičemž jeden mikron se rovná jedné miliontině metru.
 • ODVOD VLHKOSTI
  Merino vlákno aktivně reguluje vlhkost tím, že ji pohlcuje z těla a následně ji uvolňuje do okolí, čímž vás zanechává v suchu a pohodlí. Merino vlákna jsou schopna absorbovat vlhkost o objemu až 35% své vlastní hmotnosti, aniž byste měli pocit vlhka.
 • UV OCHRANA
  Vlna absorbuje záření napříč celým UV spektrem, zatímco neupravená bavlna, nylon, akryl a  hedvábí absorbují UV záření velmi špatně. Polyester absorbuje především UV záření o nízkých vlnových délkách - což není příliš přínosné, neboť stejné záření zachycuje z velké části zemská atmosféra.
 • ODBOURATELNOST
  Merino je přírodní vlákno, které za správných podmínek, pokud se zakope v zemi, se snadno rozloží. Syntetické materiály nejsou lehce odbouratelné a zůstávají v životním prostředí po dlouhou dobu.
 • NÍZKÁ HOŘLAVOST
  Nízká hořlavost pramení z unikátní chemické struktury vlákna. Merino má vysoký obsah vodíku (14%) a vysoký obsah relativní vlhkosti.
 • ODOLNOST
  V porovnání s nylonem a polyesterem má merino vlna velmi dobrou schopnost roztažnosti, což může být spojeno s vnitřní strukturou vlny - podobnou pružině.


Ovce plemene Merino

V e-shopu i prodejnách si mohou vybrat úplně všichni. Nabízíme velké množství dámského i pánského merino oblečení značky Icebreaker. Od spodního prádla, přes trika a mikiny, až po bundy.

Státní svátek

Pozor, během státního svátku 28. 10. 2018 je většina našich kamenných prodejen zavřena. Ověřte si předem otevírací dobu vaší oblíbené prodejny – OTEVÍRACÍ DOBA

 

Rock Point

Další outdoorové čtení

Chladíte se v horkém létě plánováním a přípravou zimních expedic? Nepřehlédněte novinky od českého Tilaku...
Udělejte si radost, výprodeje vrcholí! Vyhmátněte špičkovou outdoor výbavu ve slevách...
Už známe výherce v soutěži o pobyt v Rakousku. Podívejte se...