Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vychutnejte si vlněné "Ovčí hody"

20% sleva na merino výrobky Icebreaker

Ochutnejte naše MERINO degustační menu, které jsme připravili v rámci akce "Ovčí hody". Se slevou 20 % nakoupíte Icebreaker funkční trika s krátkým i dlouhým rukávem, mikiny, bundy, spodní prádlo i ponožky nebo čepice.

Sleva 20 % platí  24. 10. - 4. 11. 2018
Slevový kód: OV20HO

Icebreaker patří mezi jedničky v oblasti zpracování MERINO vlny a výroby kvalitních MERINO produktů. Jakmile jednou merino funkčnost a pohodlí vyzkoušíte, nebudete chtít nic jiného.

Podmínky akce:

 • akce platí pouze v termínu 24. 10. - 4. 11. 2018 nebo do vyprodání zásob,
 • platí na eshopu a kamenných Rock Point prodejnách mimo outlety a mimo prodejny Rock Point České Budějovice IGY Centrum, Rock Point Liberec OC Fórum a Rock Point Olomouc OC Olympia a Rock Point Praha OC Nový Smíchov,
 • sleva 20 % platí pouze na nezlevněné produkty značky Icebreaker,
 • na eshopu k započtení slevy použijte slevový kód: OV20HO přímo v nákupním batohu,
 • platí pouze na rezervace, které budou vyzvednuté v řádném termínu akce - ověřte si otevírací dobu vybrané prodejny,
 • v kamenných prodejnách vám bude sleva odečtena u pokladny,
 • slevový kód je možné využít opakovaně v termínu akce,
 • neplatí na dárkové poukázky a služby a nelze kombinovat s dalšími slevami a akcemi

 

 

degustační merino nabídka s 20% slevou

Podívejte se na pár našich tipů, ale vybírat můžete z celé nabídky Icebreaker oblečení z merina. Při objednání on-line nezapomeňte v nákupním batohu uvést slevový kód: OV20HO pro započtení 20% slevy. Při nákupu nad 1 499 Kč máte dopravu zdarma v rámci ČR.

Zobrazit všechny novinky Icebreaker »
 

 

V čem je MERINO VLNA tak výjimečná?

Merino je tradiční plemeno alpských ovcí. Vlivem přírodních podmínek se jim postupem času utvořila velmi jemná a prodyšná vlna, která je chrání před tuhými mrazy v zimě a spalujícím vedrem v létě. A stejně tak bude chránit i vás. Vyniká spoustou jedinečných vlastnost.

vlákno merino

8 důvodů proč si pořídit merino

 • TERMOREGULACE
  Merino vlákno je schopné zadržovat nebo uvolňovat teplo díky své chemické struktuře. Takovému uvolňování energie říkáme tepelná sorpce.
 • REGULACE ZÁPACHU
  Molekuly zápachu jsou absorbovány uvnitř merino vlákna, tam jsou zachyceny a stávají se hůře rozpoznatelné lidským nosem.
 • JEMNOST
  Pro výrobu spodního prádla Icebreaker používá vlákna extrémně jemná (ultrafine a superfine – tzn. 17 – 19 mikronů), přičemž jeden mikron se rovná jedné miliontině metru.
 • ODVOD VLHKOSTI
  Merino vlákno aktivně reguluje vlhkost tím, že ji pohlcuje z těla a následně ji uvolňuje do okolí, čímž vás zanechává v suchu a pohodlí. Merino vlákna jsou schopna absorbovat vlhkost o objemu až 35% své vlastní hmotnosti, aniž byste měli pocit vlhka.
 • UV OCHRANA
  Vlna absorbuje záření napříč celým UV spektrem, zatímco neupravená bavlna, nylon, akryl a  hedvábí absorbují UV záření velmi špatně. Polyester absorbuje především UV záření o nízkých vlnových délkách - což není příliš přínosné, neboť stejné záření zachycuje z velké části zemská atmosféra.
 • ODBOURATELNOST
  Merino je přírodní vlákno, které za správných podmínek, pokud se zakope v zemi, se snadno rozloží. Syntetické materiály nejsou lehce odbouratelné a zůstávají v životním prostředí po dlouhou dobu.
 • NÍZKÁ HOŘLAVOST
  Nízká hořlavost pramení z unikátní chemické struktury vlákna. Merino má vysoký obsah vodíku (14%) a vysoký obsah relativní vlhkosti.
 • ODOLNOST
  V porovnání s nylonem a polyesterem má merino vlna velmi dobrou schopnost roztažnosti, což může být spojeno s vnitřní strukturou vlny - podobnou pružině.


Ovce plemene Merino

V e-shopu i prodejnách si mohou vybrat úplně všichni. Nabízíme velké množství dámského i pánského merino oblečení značky Icebreaker. Od spodního prádla, přes trika a mikiny, až po bundy.

Státní svátek

Pozor, během státního svátku 28. 10. 2018 je většina našich kamenných prodejen zavřena. Ověřte si předem otevírací dobu vaší oblíbené prodejny – OTEVÍRACÍ DOBA

 

Rock Point

Další outdoorové čtení

Další vybrané produkty za speciální výhodnou cenu, pouze během listopadu...
Chraňte své citlivé partie. Objevte tajemství boxerek SAXX...
Využijte slevu na veškeré merino výrobky od značek Smartwool a Icebreaker...