Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
sněžnice

Tsl TSL SYMBIOZ ELITE

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Prohlédnout nabídku

Popis produktu

Absolutní svoboda pohybu na sněhu! 

 

Ergonomické sněžnice s průlomovou koncepcí Hyperflex, která dovedla sněžnicovou turistiku na jedinečnou úroveň. Symbioz Elite se dokáží díky ohebné konstrukci přizpůsobit jakémukoliv povrchu a typu sněhu. Karbonové výztuhy poskytují vynikající flexibilitu při každém kroku, redukují vibrace a poskytují větší svalovou relaxaci a pocit volnosti a pohodlí. Velmi praktické ráčnové upínání vázání - jednoduše, rychle, hned připraveno k okamžitému treku. Zámek vázání je krytý proti nabalování a namrzání sněhu.

 

Klasický tvar přesýpacích hodin jako ideál do všech sněhových podmínek a typů sněhu. Symbioz Elite mají samozřejmě i akustický tlumič SSAS jako u většiny TSL sněžnic, nastavitelnou patku pro pohodlnější stoupání bez velké námahy a únavy lýtkových svalů. Patka je nastavitelná hůlkou pohodlně ve stoje, žádné ohýbání a riziko pádu do hlubokého sněhu nehrozí. Zespodu se do sněhu zakusují dvouzubé hroty na každé sněžnici po osmi trnech, jako jistý odraz slouží pak přední robustní dvouhrot.

 

Rám sněžnic je vyroben z velmi odolného plastu, který odolává tvrdým podmínkám až do teploty -40°C a udržuje si svoje funkční vlastnosti.

 

Vyrobeno ve Francii.

 

Velikost M: nosnost 50 -120 kg, hmotnost 1/2 pár 980 g

Velikost L: nosnost 70 - 140 kg, hmotnost 1/2 pár 1080 g

Vhodné pro aktivity

Ostatní zimní aktivity

Specifikace

značka Tsl turistické sněžnice Tsl
vhodné pro aktivity Ostatní zimní aktivity
typ produktu sněžnice
trakční prvky bodce, ozubení špička
podložení paty ano
pata pohyblivá
konstrukce sněžnic plastová
info o produktu sněžnice