Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Soutěžte o dovolenou v rakouském RAMSAU!

poslední šance

Nakoupili jste nad 1000,- Kč v prodejnách Rock Point? Jste členem ZÓNA klubu? Máte už jen týden (do 31.5. 2017) na registraci do soutěže o jeden z deseti pobytů v rakouském středisku Ramsau am Dachstein! Nepropásněte svou šanci na výhru a registrujte se - zde.

Zajištěné cesty Dachstein & Ramsau

Mezi okouzlující krajinou horských pastvin a impozantním světem horských vrcholů se nachází region Schladming-Dachstein známý svými nádhernými turistickými trasami.
Na dobyvatele vrcholů, kteří milují zvýšený adrenalin, čeká v oblasti Dachstein skutečné eldorádo horolezeckých stěn. Převislé skály, vskutku působivé strmé stěny skal a výhled na údolí řeky Enns, který Vám nabídne nezapomenutelná panoramata.
Na jižní straně nejvyššího vrcholu Štýrska, hory Dachstein a obce Ramsau se nachází 19 překrásných zajištěných cest (ferrat) a stezek. Velké množství variací se všemi stupni obtížnosti, od dětských ferrat „Kali“, „Kalo“ a „Kala“ až po „Superferrata (Anna-Johann-Dachstein)“ s nejdelší zajištěnou cestou v Alpách, se tu najde pro každého to pravé. Díky stezkám „Hias“, „Rosina“ a „Siega“ v idylické soutěsce Silberkarklamm nabízí tento region také stezky v blízkosti údolí a zařazuje se tím do oblasti ferrat číslo 1 v Rakousku.


Výhrou v soutěži je jeden z 10 pobytů pro 2 osoby:

 

Hlavní výhra:


Ubytování v hotelu Knollhof - www.knollhof.at
3x výhra – ubytování pro 2 osoby na 2 noci v hotelu včetně polopenze a letních zážitkových karet s více než 100 atrakcemi zdarma - www.sommercard.info 
 

Hotel Knollhof se nachází v Ramsau a Ramsau je součástí nádherného Štýrska v nadmořské výšce 1.200 m n. m. Poloha hotelu Knollhof je jednoduše ideální – ve volné přírodě, na tichém a slunném místě, a přesto docela blízko centru obce Ramsau.
Přímo za hotelem mohou milovníci hor vyrazit na pěší túru po jedné z tras v naší rozvětvené síti stezek. V zimě vede přímo kolem hotelu běžecká stopa zalitá sluncem.
Hotel Knollhof nabízí 24 dvoulůžkových a vícelůžkových pokojů a 2 menší jednolůžkové. Naši hosté si mohou užívat dokonalý hotelový servis a zároveň si odpočinout v rodinné a útulné atmosféře.

 

Dále můžete vyhrát:


7x výhra – ubytování pro 2 osoby na 2 noci v penzionu včetně snídaně a s více než 100 atrakcemi zdarma - www.sommercard.info

Stačí nakoupit nad 1.000 Kč v prodejnách Rock Point, být stávajícím nebo se stát novým členem ZÓNA klubu, zaregistrovat se na soutěžním webu http://www.schladming-dachstein.at/soutez. v rámci registrace odpovědět na následující tipovací otázku:

Při výstupu na ferratu Rosina v soutěsce Silberklamm musí člověk nejprve přejít provazový most. Tipněte si, kolik centimetrů měří na délku tento provazový most na obrázku?

jak soutěžit


Nakupte v období 1.4. - 31.5. 2017 v prodejnách Rock Point. Zaregistrujte se a odpovězte na soutěžní otázku. Registrovat se můžete do 31.5.2017, nejpozději do 23:59 hod. Soutěžní formulář najdete ZDE. Fakturu či účtenku z nákupu pečlivě uschovejte.

více na: http://www.schladming-dachstein.at/soutez

Pravidla soutěže »

Další outdoorové čtení

Jídlo Adventure Menu od české firmy si ohřejete také díky samoohřevným kapslím. Jak? Poradíme...
Veškeré zboží v online nabíce "outlet" nyní získáte s dodatečnou 10% slevou. Využijte na pořízení výbavy do školních lavic i na cesty na trénink...
Vybavte školáky pohodlným oblečením, ve kterém vydrží ve škole, ale skvěle ho uplatní i na výlety nebo tělocvik...